Lamelové markýzy

Zastřešení terasy » Markýzy na míru » Lamelové markýzy

Lamelové markýzy jsou systémy ochrany proti slunci a povětrnostním vlivům, které jsou buď samostatně stojící, nebo připojené k budovám, jako jsou lamelové střechy a markýzy na pergoly.

Kromě designu se vyznačují zvláště dobrou stabilitou proti větru. V závislosti na systému a velikosti lze dokonce dosáhnout síly větru 12.

Dokonalá ochrana před sluncem, deštěm a počasím. Velkou výhodou jsou podstatně nižší pákové a tažné síly na dům než u klasické markýzy.


  • Dodací lhůty: jen 3–6 týdnů
  • Max. rozměry: šířka až 400 cm, výsuv až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Lamelové markýzy – cena

zahradní pergola

Bavona

cena od 299 962,- Kč

Velikost: 4×4 m

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s německým výrobcem markýz MHZrakouským výrobcem STOBAG, kteří vám zajistí, že markýza splní vaše očekávání. Nemusíte se obávat výběru toho správného zastínění. Poskytujeme totiž markýzy na míru a rádi vám pomůžeme se správným zaměřením či montáží

svislé markýzy do pergoly

polokazetová markýza Select

Vybírejte ze široké nabídky!

V naší kolekci najdete více než 140 barevných a textilních variant. Slaďte si markýzu s fasádou domu dle vašeho přání. Látky na markýzu mají navíc  povrch odpuzující nečistoty a vodu. Všechny typy markýz vás spolehlivě ochrání před škodlivými UV paprsky. Chcete pomoci vybrat tu správnou markýzu? Ozvěte se nám

Často hledáte

Rozcestník při výběru vhodné markýzy.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top