Home » Průvodce slovních pojmů » Vodorovné žaluzie

Vodorovné žaluzie

Vodorovné žaluzie

Vodorovné žaluzie vyrobené z hliníku se vyznačují originálním a neokoukaným designem a sytými barvami. Jedná se o spolehlivé řešení bez ohledu na velikost vašich oken. Bezpochyby se jedná o velmi funkční dekorativní prvek. Stejně jako u dřevěných žaluzií je i u hliníkových žaluzií oceňují jejich příznivci pro snadné čištění.

V případě tohoto produktu není problém je sundat z okna a ponořit do vody s čisticím prostředkem. Přestože jsou popisované vodorovné žaluzie spojeny s elegantní dekorací v kancelářích, skvěle se hodí i do bytů a domů. Teplé barvy na takových místech skvěle fungují. Dodávají nejen atmosféru, ale také zdobí interiér.

Další výhodou vodorovných žaluzií je jejich tepelná izolace. Díky hliníku, ze kterého jsou lamely vyrobeny, výrobek dokonale izoluje interiér bytu proti příliš vysokým teplotám. Odborníci prokázali, že tento typ může odrážet až 70 % slunečního záření. Popsaný typ předokenních žaluzií je proto perfektní pro lidi, kteří špatně snášejí horko a sní o odpočinku v chladné místnosti.

Žaluzie na okna obývacího pokoje se skvěle hodí do různých stylů interiéru. Využijete je proto v situaci, kdy je váš dům zařízen v industriálním, rustikálním nebo třeba skandinávském stylu. Dřevěné výrobky z naší nabídky jsou v přírodním odstínu. Díky tomu bude tam, kde bydlíte, opravdu útulná atmosféra.

Moderní žaluzie z hliníku skvěle fungují i ​​v obývacím pokoji. Díky vhodné povrchové úpravě nevypadají jako zařízení průmyslové haly nebo kancelářské budovy. Tedy pokud v konkrétním případě tak nemají vypadat. Naše nabídka obsahuje tolik produktů, že bez ohledu na to, kam je chcete nainstalovat, najdete něco, co se dokonale hodí. Další velkou výhodou vnitřních žaluzií je možnost libovolně nastavit úroveň osvětlení. Pro tuto funkci produktu jej oceňují lidé po celém světě.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top