Červené rolety

Červená je dokonalá barva pro majitele domů, kteří chtějí zcela zrekonstruovat své interiéry od základů. Hodí se také jako doplněk k jiným tónům, takže s červenou je to jen otázka, jak to napravit.

Červené rolety jsou jediným a nejlepším způsobem, jak osvěžit interiér, a tím ovládat své soukromí a kontrolu na oknech proti nechtěným pohledům z ulice. Výběrem vzorovaných červených rolet se přikláníte k jedné z nejpopulárnějších metod dekorace oken.

Vylepšete vzhled prostoru použitím červené a černé, nebo potištěné červené a bílé pro koupelny, kuchyně, ložnice nebo obývací pokoje.

Vášeň, energie a teplo: to jsou klíčová slova spojená s červenou barvou. Je to nejdynamičtější ze všech barev a obvykle se dobře používá v obytném prostoru. Jediná červená zeď stimuluje a zaujme. Ale pozor na použití ve velkém měřítku.

Červená vytváří blízkost, takže malá místnost s červenými zdmi se zdá ještě menší. Zahrajte si to bezpečně pomocí červeného příslušenství. Místnost tak získá živost. Ztlumené bordeauxské tóny vyzařují útulnost a dodávají pokojům uvolněnou atmosféru.

červené rolety

Doporučené typy stínění : rolety den a noc, látkové rolety, římské rolety

737 739 714 – pojďte do naší vzorkovny v Praze