Lista here!

Jak funguje žaluzie?

Home » Poradna » Jak funguje žaluzie

Žaluzie jsou jedním z nejobtížnějších stylů na ovládání, ale jakmile víte, jak na ně, je to velmi jednoduché. Tyto vnitřní žaluzie se ovládají jak hůlkovým, tak kladkovým systémem. Hůlka je zkroucená, aby se lamely naklonily do požadovaného úhlu, zatímco šňůry pracují na zvedání a spouštění lamel.

Jak fungují vertikální žaluzie?

Naše vertikální žaluzie mají vertikální látkové panely (známé jako lamely ), které jsou přichyceny na posuvnou dráhu a ovládané řetízkem a šnůrou. Každá z těchto lamel je spojena samostatnými závažími, aby bylo zajištěno, že každá z nich bude rovnoměrně zatížena po celé délce dráhy.

Chcete-li používat vertikální žaluzie, řetízkem proti směru hodinových ručiček, abyste otevřeli lamely a umožnili světlo do místnosti . Chcete-li zatáhnout žaluzie, otočte řetízkem ve směru hodinových ručiček. Šnůrou lze také zasunout po délce okna/dveří, aby se posunuly všechny boční panely a odkrylo se více skla – tím se zlepší váš výhled!

Jak fungují dřevěné žaluzie?

Dřevěné žaluzie se vyznačují řadou horizontálních lamel, které jsou vzájemně spojeny systémem lankových kladek. Tento design žaluzií je také známý jako benátský. Po úplném zvednutí se lamely v horní části okna shromáždí a odhalí plný výhled ven. Při sklopení a otočení dřevěné žaluzie zakrývají výhled zvenčí a blokují veškeré sluneční světlo. Dřevěné žaluzie lze také využít v různých polohách v závislosti na požadovaném množství soukromí a přirozeného světla.

Jak funguje žaluzie

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top