Lista here!

Co je to roleta den a noc

Home » Poradna » Co je to roleta den a noc

Jedná se o speciální typ rolet s dvojitou vrstvou látky, která jde nahoru na přední i zadní stranu rolety a která se skládá ze střídajících se pruhů pevné, neprůhledné barvy s průhlednější nebo průhlednější plochou. Ve skutečnosti jsou vyrobeny z jednoho kusu látky, která se vine kolem z trubky nahoře, pod spodní lištou a zpět nahoru, což dává vzhled dvou vrstev látky.

Při rolování rolety nahoru nebo dolů se látka na přední i zadní straně trubky pohybuje, což způsobuje, že se pruhy zarovnají do různých formací; pevný blok neprůhledné barvy, střídající se pruhy neprůhledné a průhledné nebo někde mezi tím.

To je základní vysvětlení toho, co je to roleta den a no. Alternativně můžete slyšet rolety pro den a noc nazývané zebra rolety, dvojité rolety nebo rolety „noc a den“, protože někteří lidé prostě hledají jinak.

Rolety den a noc nabízejí veškerou jednoduchost běžné rolety se stejnou flexibilitou z hlediska soukromí a ovládání světla jako žaluzie.

Nezapomínejme také na to, že pruhy zebry denní a noční rolety vypadají také neuvěřitelně cool.

Tento blogový příspěvek trochu podrobněji vysvětlí, co jsou denní a noční rolety nebo rolety zebry a jak fungují.

Co je to roleta den a noc

Co jsou rolety den a noc? Jsou to rolety?

Rolety den a noc a a rolety jsou sestry, ne dvojčata. Klíčový funkční rozdíl mezi nimi je v tom, že roletová látka se navíjí nahoru a dolů kolem trubky pouze jedním směrem, jako rolka v kuchyni.

Hlavním vizuálním lákadlem rolet den a noc jsou jejich vodorovné pruhy, a to nejsou jen kontrastní barvy, ale ve skutečnosti různé látky, z nichž jedna je pevná a druhá průhledná. Vzhledem k tomu, že látka je dvouvrstvá (vpředu a po zadní straně rolety), můžete roletu upravit, když je spuštěna (nebo částečně spuštěna), abyste zjemnili zarovnání pruhů.


Často se ptáte: Kolik stojí rolety den a noc , Jak se čistí rolety den a noc , Jak fungují rolety den a noc


Jaké jsou výhody rolet rolet den a noc?

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top