Síť na balkon proti hmyzu

Home » Venkovní stínění » Sítě proti hmyzu » Síť na balkon

Na začátku letní sezóny se opakovaně objevuje problém s komáry a dalšího otravného hmyzu. První a nezbytnou ochranou domu je bezpochyby použití účinných sítí na otvory, jako jsou dveře a okna.

Síť na balkon proti hmyzu je bez pochyby zvláště užitečná, a široce využívaná na dveře a francouzské dveře, které umožňují přístup na balkony a terasy.

Síťky proti hmyzu pro balkonové dveře by měly být naprosto praktické a měly by mít zvláštní estetické vlastnosti, protože jsou umístěny mimo dům a ovlivňují estetiku fasády budovy, a proto by měly přizpůsobovat styl a strukturu.

Sítě na balkon jsou opravdu důležité, pokud si chcete za teplých letních večerů užít terasu nebo i malý balkon, a zároveň chcete chránit interiér domu před nepříjemnými komáry.

Typy moskytiér, které jsou nejvhodnější pro balkony, jsou boční otočné rámy proti hmyzu, skládané plisé, které se zvláště doporučují, pokud plánujete balkon často používat.

Předtím, než budete chtít instalovat sítě na balkon, je nutné vzít v úvahu prostorové požadavky na kazetu a kolejnice.

Pro balkonové dveře s jedním nebo dvěma křídly si můžete vybrat zejména boční síť, buď s jedním nebo dvěma křídly, zajišťují dokonalé napnutí tkaniny, s pružinovou brzdou, která zpomaluje otevírání, nebo s brzdou, která zastaví síť proti komárům v požadované poloze.

Můžete si jej přizpůsobit lakovanými hliníkovými rámy, jejichž barva odpovídá vašim oknům a dveřím, a máte na výběr z různých barevných provedení sítí.

Síť na balkon proti hmyzu je vyrobena na míru s prodlouženou zárukou 60 měsíců.

síť na balkon proti hmyzu

737 739 714 – přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze Stodůlky