Jaké žaluzie do bytu?

Home » Poradna » Jaké žaluzie do bytu

Nákup žaluzií do garsonky nebo malého bytu může být občas trochu boj, když jsou vaše ložnice, obývací pokoj a kuchyň pohromadě v prostoru jediné místnosti, může být těžké sladit potřeby každého prostoru. Přes den budete chtít minimální stín, aby byl váš byt dobře osvětlený a zároveň se zabránilo odleskům obrazovky v obytném prostoru, ale v noci budete chtít útulný tmavý prostor na spaní.

To vše se ještě umocní, když máte ve svém obytném prostoru pouze jedno okno, protože potřebujete najít jedinou okenní clonu, která vám bude fungovat celý den, ať už spíte, vaříte nebo sledujete televizi.

Abychom vám život o něco usnadnili, dovolili jsme si sestavit různé druhy žaluzií, o kterých věříme, že nejlépe fungují v garsoniérách a malých bytech, takže svůj prostor snadno zastíníte.

Hliníkové žaluzie

Přejdeme k pěkné všestranné a cenově příznivé možnosti zastínění vašeho ateliéru – Hliníkové žaluzie! Kovové žaluzie fungují stejně jako jakékoli jiné žaluzie, jediný rozdíl je v tom, že jsou vyrobeny spíše z kovu než ze dřeva a jsou mnohem dostupnější než jejich dřevěné protějšky.

Stejně jako vertikální žaluzie, kovové žaluzie fungují dobře ve studiových bytech a malých bytech, protože je lze otevírat a zavírat a také mají možnost otáčet lamely, abyste měli kontrolu nad tím, kolik světla proniká okny.

Pokud si myslíte, že se sada hliníkových žaluzií bude hodit do vaší garsonky, proč si neprocházet naši kolekci hliníkových žaluzií ?

Rolety den a noc

Pokud se vám naše dvojité rolety nezdají jako rolety, nebojte se, protože máme jiné rolety s možností přepínání mezi zatemněním a zastíněním – naše rolety den a noc. Jsou vyrobeny se smyčkou střídajících se látek, s vodorovnými pruhy neprůhledného materiálu a průhledného materiálu, což vám umožňuje zarovnat neprůhledné vrstvy v noci, aby blokovaly světlo, a zarovnat čiré vrstvy během dne, aby světlo pronikalo dovnitř.

Kromě možnosti zarovnání látky na roletě den a noc budete mít také možnost roletu otevřít a zavřít, jako byste měli u standardní rolety, což vám dává velkou kontrolu nad množstvím světla. vstoupí do vašeho bytu.

Pokud si myslíte, že sada rolet den a noc by se hodila do vašeho bytu, proč si neprocházet naši kolekci rolet den a noc ?

Vertikální žaluzie

Nyní, pokud rolety den a noc nebo naše dvojité rolety nejsou přesně to, co hledáte, možná by pro vás byla lepší sada vertikálních žaluzií? Vertikální žaluzie jsou dobré pro studiové byty, protože máte možnost odsunout žaluzii a natočit lamely tak, aby dovnitř pronikalo více či méně světla. Jako další bonus jsou vertikální žaluzie také cenově velmi příznivou možností, což znamená, že nemusíte rozbíjet své prasátko, abyste získali novou žaluzii.

Pokud si pořizujete vertikální žaluzie do garsonky, doporučujeme zvolit vertikální žaluzii vyrobenou se zatemňovací látkou, abyste měli v noci v bytě tmu, přes den pak můžete lamely natáčet podle vaší potřeby

Pokud si myslíte, že se sada vertikálních žaluzií bude hodit do vaší garsonky, proč si neprocházet naši kolekci vertikálních žaluzií ?

Jaké žaluzie do bytu

Často se ptáte

Kolik stojí žaluzie do paneláku?

Klasické horizontální žaluzie vycházejí okolo 900,- Kč za m2. Provedení den a noc od 2003,- Kč.

Jak vybrat

Vybírat žaluzie je třeba podle možnosti jejich montáže a vhodnosti. Záleží též co kdo preferuje a co vás zaujme na první pohled.

Jaké žaluzie do paneláku?

Nejvíce dodáváme žaluzie den a noc. V oblibě a cenově přijatelnější verze jsou horizontální hliníkové žaluzie.

Kam vyhodit staré žaluzie?

Pokud vám žaluzie mění firma, můžete se sní domluvit na odvozu a likvidaci starých žaluzií.

Kolik stojí předokenní rolety?

Záleží zdali se jedná o venkovní nebo vnitřní rolety. Vnitřní provedení lze pořídit od 990,- Kč.

Jak vybrat rolety?

S tolika styly žaluzií a rolet, ze kterých si můžete vybrat, není nalezení toho správného pro vaše potřeby jednoduché. Ať už hledáte soukromí, styl nebo obojí, výběr zastínění oken může být skličující úkol. Měli byste zamířit do specializovaného obchodu.

Jaké jsou druhy žaluzií?

Hliníkové žaluzie – jsou určeny pro slunné místnosti pro svou schopnost odpuzovat teplo a vypadají nejlépe v obývacím pokoji nebo ložnici.

Venkovní žaluzie – jsou vyrobeny z odolného materiálu, který vydrží hodiny v dešti, sněhu a slunci.

Plisé žaluzie – jsou vyrobeny ze spřádaného polyesteru a jsou dodávány v jednoduchých, dvojitých provedení.

Motorizované žaluzie – lze motorizované žaluzie připojit k chytrému domácímu asistentovi, jako je Alexa od Amazonu nebo Siri od Apple, a ovládat je dálkovým ovládáním, hlasem nebo aplikací v telefonu.

Vertikální žaluzie – vertikální lamely od podlahy ke stropu jsou ideální pro skleněné dveře a velká okna, obvykle se dodávají z látky.

Nejoblíbenější žaluzie mají horizontální lamely vyrobené z kovu, dřeva nebo plastu, které lze naklonit až o 180 stupňů, aby bylo podle potřeby více či méně světla.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top