Žaluzie do kuchyně

Home » Design interiéru » Žaluzie do kuchyně

Žaluzie do kuchyně – jaké vybrat?

Kuchyňská okna mají tendenci, že je přehlížíme, protože se zaměřujeme na vzrušující návrhová rozhodnutí, jako je výběr spotřebičů a nalezení dokonalého rozvržení skříněk.

Žaluzie do kuchyně poskytnou dokonalou dekoraci, a učiní prostor ještě více osobním. Použijte naše tipy na dekorativní zastínění, co bude ve vaší kuchyni fungovat nejlépe.

Žaluzie do oken lze zvednout, spouštět nebo naklápět tak, aby pustily správné množství světla. Možností je hned několik.

Pro úhledný a čistý povrch okna doporučujeme plisovanou žaluzie, která se vejde kolem okenního skla. Na okraji žaluzií je malá nebo žádná mezera, která poskytuje soukromí a udržuje teplotu v místnosti.

Chcete-li maximalizovat izolační vlastnosti vyberte energeticky účinnou látku. K dispozici jsou také možnosti zatemnění.

Pokud chcete ovládat žaluzie v kuchyni pomocí Smartphone nebo tabletu, budete potřebovat žaluzie s podporou Wi-Fi. PowerView je jednou z možností.

K dostání jsou v elektrickém a bateriovém provedení.

Podívejte se, jaké zastínění vám doporučujeme.

737 739 714 – přijďte nasát inspiraci do vzorkovny v Praze Stodůlky

Zatemňující rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňující rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

Vnitřní rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Látkové rolety den a noc jsou nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

Rolety do střešních oken

Okna v podkroví propouštějí 3 x více světla než běžná svislá okna. Střešní okna proto propouštějí obrovské množství slunečního světla, protože jsou instalovány v šikmé poloze dle úhlu střechy.

Většinou to přináší fantastické výhody a vytváří krásný obývací prostor v přirozeným dostatkem světle, ale někdy to nemusí být vítané. Například když chcete, aby děti v ranních letních hodinách spaly! Máme pro vás řešení.

Pořiďte si kvalitní rolety do střešního okna a máte vystaráno. Stínění střešních oken není až tak složité, jak by to mohlo na první dojem vypadat. Stačí si vybrat ten správný typ.

Jsou lepší rolety nebo žaluzie?

Tuto otázku si zřejmě pokládá spousty lidí. Vyberte si takové stínění, která vám nejvíce vyhovuje.

Ať už stíníte jakékoliv okno rolety nebo žaluzie vám poskytnou ochranu proti sluncem a zanechají zvědavé oči na ulici.

Vybírejte tak, aby vám zastínění vyhovovalo do budoucna z praktické stránky.