Co je římská roleta?

Home » Poradna » Co je římská roleta

Římská roleta je vyrobena z látky, která se při vytahování rolety postupně skládá do harmoniky. Tento látkový panel můžete vidět, i když je roleta srolovaná nad okenním výklenkem, takže si vyberte stylovou, přepychovou látku z naší široké nabídky a koordinujte ji se svým dekorem.

Římské rolety nabízejí elegantní styl s úhledným povrchem a jsou k dispozici také s elektrickým nebo chytrým ovládáním.

Proč bych si měl vybrat římské rolety?

Římské rolety jsou skvělé pro:

Mohou římské rolety snížit tepelné ztráty?

Ano, mohou.

Přidání rolety na míru, která těsně zapadne do okenního rámu, pomůže zastavit toto vzácné teplo unikající vašimi okny. Naše římské rolety jsou standardně lemované, ale pokud byste chtěli plnější, luxusnější vzhled, zvolte naši variantu vložení a přidejte silnou vrstvu izolace. Co je roleta?

Z jakých různých látek si mohu vybrat?

Výběr spočívá v tom, že dokážete přizpůsobit design svému vkusu a s naší řadou látek si můžete vytvořit vzhled, který je jedinečný pro váš styl – nebo dokonce sladit se stejnou látkou jako vaše záclony.

Mohou být římské rolety motorizované?

Absolutně! Elektrické římské rolety, díky nimž je život doma pohodlnější, fungují s dálkovým ovládáním a jsou také chytré, takže je můžete ovládat pomocí aplikace v telefonu nebo pomocí hlasového ovládání přes Alexa nebo Google Assistant. Je to velmi užitečné řešení, pokud jsou vaše okna na nepohodlných místech, například za nábytkem, nebo vysoko mimo dosah v zimní zahradě nebo u arkýřového okna, a dokonale se hodí pro zákazníky s problémy s mobilitou.

Kde římské rolety vypadají nejlépe?

Obývací pokoje : Dodejte svému obývacímu pokoji nádech sofistikovanosti pomocí luxusní římské rolety. Vyberte si látky a barvy, které doplní váš nábytek a výzdobu, a funkční podšívku, abyste vytvořili pohodlný prostor, který si budete užívat po celý rok.

Ložnice : Římské rolety se zatemňovací podšívkou jsou opravdu oblíbenou volbou do ložnic. Pomohou blokovat světlo a vytvořit tmavý a klidný prostor pro spaní, a to i v létě!

Jídelny : Římské rolety tvoří elegantní kulisu pro váš jídelní kout. Mohou být nastaveny tak, aby řídily množství slunečního světla během jídla a setkání a vytvořily pohodlný prostor pro zábavu vašich hostů.

Domácí kancelář : Pokud máte domácí kancelář, římské rolety jsou opravdu stylovým způsobem, jak snížit odlesky na vašich obrazovkách a zároveň zachovat profesionální vzhled.

Školky a dětské pokoje : Římské rolety dokážou vytvořit v pokojíčku vašeho nejmenšího opravdu útulnou atmosféru. Vyberte si zatemňovací podšívku, která jim pomůže ke kvalitnímu spánku, a zvažte bezdrátové nebo motorizované možnosti pro větší bezpečnost.

Sluneční místnosti a zimní zahrady : Římské rolety jsou skvělé pro orámování krásných venkovních výhledů a zvládání extrémních teplot v průběhu ročních období.

Předsíně : Římské rolety mohou těmto přechodným prostorům dodat stylový nádech a pomáhají vytvořit příjemný a soudržný vzhled celého vašeho domova.

Arkýřová okna : Římské rolety jsou ideální pro arkýřová okna, protože dodávají oknu luxus a eleganci, aniž by ubíraly na architektonické kráse okna.

Jak mohu udržovat své římské rolety čisté?

Je tak snadné, aby vaše římská roleta vypadala dobře. Náš praktický průvodce vám poskytne spoustu rad, jak jej udržet v původním stavu, od výběru správného čisticího nástavce pro váš vysavač až po použití správné techniky pro odstranění odolných skvrn.


Elektrické římské rolety

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top