Home » Pergoly » Skládací pergoly

Skládací pergoly

Silné sluneční paprsky vám mohou vzít radost z pobytu na terase, stejně jako nečekaný déšť. V takových situacích většinou pobyt venku vzdáme, ale nemusí tomu tak být. Perfektním řešením je moderní, materiálové zastřešení terasy s konstrukcí pergoly. Díky tomuto řešení můžete výrazně zvýšit komfort užívání zahradního prostoru a uspořádat místo pro odpočinek na čerstvém vzduchu.

Tajemství inovace našeho řešení spočívá v použití skládacích pergol místo rostlin se stává oporou naší materiálové střešní krytiny. Získáme tak dokonalou ochranu před všemi povětrnostními jevy, které berou potěšení z venkovní rekreace. Zastřešení terasy namontované na svislých podpěrách je lehká, ale pevná konstrukce. Celá věc je promyšlená tak, že skládací pergola lze skládat a rozkládat podle potřeby.

Látkové pergoly jsou skvělé pro pokrytí větší plochy verandy včetně zahradní části. Tento typ konstrukce lze instalovat jak v domácnosti, tak v jiných typech budov, například u vchodu do restaurace nebo kavárny. Modernistický charakter látkové pergoly na terasu podtrhuje nejen lehká struktura, ale také jemná látka se zatemňovacími vlastnostmi. Je odolná vůči vodě a slunci, aby si co nejdéle zachoval své estetické a funkční hodnoty.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Skládací pergoly – cena

Pergolová markýza Perea P70 s baldachýnem

Pergolová markýza Perea P70

cena od 182 500 ,- Kč

Šířka: do 600 cm
Výsuv: do 600 cm

hliníková pergola

Hliníková pergola Rivera

cena od 215 774,- Kč

Velikost: 4,5×4 m

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s výrobcem WAREMA a STOBAG, který vám zajistí, že pergola splní vaše očekávání a vytvoří to správné místo pro váš odpočinek. Nabízíme pergoly na míru a rádi vám pomůžeme také se správným zaměřením či montáží

Výrobce WAREMA a STOBAG lakuje konstrukce pergol práškovou barvou. Vyberte si z několika barevných provedení konstrukcí a slaďte si ji s celkovým designem vašeho domu. Stovky barevných provedení nenechají žádné přání nesplněné. Mimo jiné najdete v naší kolekci více než 140 barevných a textilních variant zastínění. Věříme, že si svůj styl najdete. Látky mají navíc povrch odpuzující nečistoty a vodu. Chcete pomoci vybrat tu správnou pergolu? Ozvěte se nám

moderní pergola u domu
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod. 

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště