Kazetová markýza 7m

Home » Markýzy » Kazetové » Kazetová markýza 7m

Kazetová markýza 7 m je právem jedním z nejpopulárnějších typů markýz na trhu. Proto společnost MHZ přirozeně nabízí velký výběr, který zapůsobí na inovativní technologii a elegantní design.

Stačí jedno stisknutí tlačítka pro tiché zatažení markýzy. Uvnitř kazety je textilie a kloubová ramena, která jsou optimálně chráněny před větrem, počasím a nečistotami, a proto se vyznačují obzvláště vysokou trvanlivostí.

Po roztažení nabízí markýza ochranu nejen před sluncem a přehřátím, ale také svým diskrétním designem zajišťuje, že ji lze snadno přizpůsobit téměř každé fasádě domu.

Aby vaše markýza odpovídala stylu nábytku i při otevření, nabízíme vám možnost si vybrat design z mnoha různých vzorů tkanin a barev rámu, které optimálně odpovídají vašim představám a přáním.

Při výrobě samozřejmě bereme v úvahu individuální přání našich zákazníků. Všechny naše kazetové markýzy lze vylepšit například moderním LED osvětlením, takže po západu slunce budete moci strávit atmosférické večerní hodiny na terase nebo balkonu.

 

  • Ochrana před sluncem pro balkon nebo terasu
  • Kazeta pro nejlepší možnou ochranu markýzy před počasím
  • Individuální možnosti designu: přes 140 vzorů látek
  • Vyrobeno v Německu firmou MHZ na míru

 

Markýzy 7m vám zajistí maximální stínění na balkoně nebo na terase.

kazetová markýza 7m