Home » Průvodce slovních pojmů » Markýzy s potiskem

Markýzy s potiskem

Markýzy s potiskem

Nechat si potisknout markýzu znamená dokonalý vnější dopad vašeho podnikání: řešení markýz s potiskem upoutají pozornost vašich zákazníků na hotel , restauraci nebo maloobchod z dálky. Použijte poutavé vzory a jemné potisky k vytvoření kreativních akcentů na volných plochách vaší markýzy, a tím i v celém venkovním prostoru. Alternativně můžete markýzu potisknout logem nebo sloganem, abyste mezi svými zákazníky získali další uznání. Tímto způsobem plní markýza v gastronomii nebo v maloobchodě několik funkcí: Na jedné straně nabízí zákazníkům ochranu před sluncem a deštěm a do nejmenších detailů realizuje designový koncept vaší společnosti. Nechat si potisknout veřejné markýzy je investice, která se zcela vyplatí, protože to znamená, že z řešení ochrany proti povětrnostním vlivům a venkovních prostor vytěžíte maximum !

Jak si necháte markýzu potisknout, je individuální rozhodnutí, které vám samozřejmě neusnadňujeme širokým výběrem různých látek a možností potisku. Náš tým odborníků je vám však kdykoliv k dispozici, aby vám mohl osobně poradit, pokud si budete chtít nechat potisknout kazetovou markýzu. V zásadě doporučujeme, abyste se při výběru vhodných barev, nápisů a fontů řídili firemním designem vaší společnosti. Rádi s vámi budeme spolupracovat na vývoji uceleného a přitažlivého konceptu, který udělá dojem na vás i vaše zákazníky.

Umístění odpovídajícího potisku na markýze můžeme také flexibilně přizpůsobit vašim představám a přáním. Logo na volánu si lze představit stejně jako ploché reklamní sdělení, které se táhne přes celou látku markýzy. Obě varianty nechat si markýzu potisknout jsou většinou cenově velmi výhodným doplňkem, který byste pro jeho dalekosáhlý efekt rozhodně neměli minout. Náklady na tisk se liší především podle použité látky markýzy, možné je PVC, polyester a polyakryl.

Samozřejmě nezáleží na tom, zda chcete s tištěným markýzovým systémem udělat středem pozornosti vlastní značku nebo reklamního partnera – už teď je jasné, že s ní vytvoříte poutač. K tomu jsou vhodné všechny markýzy z našeho sortimentu: od volně stojících přes kazetové markýzy a polokazetové markýzy až po markýzy s výklopným ramenem . O následnou montáž po tisku se vždy postará náš vyškolený personál. Tím je zajištěno bezproblémové fungování ve vaší společnosti z dlouhodobého hlediska.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top