Home » Průvodce slovních pojmů » Markýza s boxem

Markýza s boxem

Markýza s boxem

Markýza s boxem se nejčastěji používá na terasy, balkony, hotely a restaurace. Jejich nepochybnou výhodou je, že mají box, který po svinutí markýzy zaručí ochranu potahu proti dešti, sněhu a krupobití.

Tyto markýzy jsou vyráběny na míru, o šířce až 7,2 m a výsuvu až 4 m. Konstrukce markýzy v plné kazetě je vyrobena z hliníku, který je lakován v různých barvách, přičemž potah je vyrobeno z nejkvalitnějších tkanin, včetně voděodolných a UV ochranných tkanin. Nabízíme velký výběr barev látek, hladké i pruhované. Celokazetové markýzy lze namontovat na stěnu, strop nebo na krokve.

Terasové markýzy v kazetě jsou dostupné s motorovým nebo ručním pohonem formou kliky. K pohonu markýz používáme motory od nejuznávanějších výrobců na světě, např. Somfy. Elektricky poháněné markýzy lze ovládat pomocí nástěnných vypínačů a dálkových ovladačů. Využíváme nejnovější řešení chytré domácnosti, kde ovládání probíhá přes ovládací panel Tahoma, pomocí chytrého telefonu Markýzy v kazetě jsou chráněny proti povětrnostním vlivům, zejména větru, pomocí senzorů větru nebo otřesů. Sluneční senzor také stojí za doporučení.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top