Home » Průvodce slovních pojmů » Isso žaluzie

Isso žaluzie

Isso žaluzie

Isso žaluzie jsou na našem trhu jedinečné, na rozdíl od standardních rolet s méně procházejícím světlem. Žaluzie je zapuštěná do rámu okna před sklem a ovládá se pomocí kuličkového řetízku. U těchto žaluzií je třeba zdůraznit, že se skrytými otvory v lamelách se minimalizuje pronikání světla.

Námi navržené hliníkové žaluzie působí dojmem uceleného celku s oknem. To vše díky systému ISSO a bočnímu provázkovému vedení , které umožňuje, aby se žaluzie vždy pohybovala v souladu s otevřeným oknem. Tím se zabrání vykyvování žaluzií a nárazu do rámu okna (i při průvanu).

Pokud hledáte zastínění oken s nadčasovým charakterem a univerzálním designem, horizontální žaluzie budou výbornou volbou . Nejen, že jsou mimořádně praktické a snadno se používají, ale svou estetikou zapadnou téměř do každého interiéru. Jejich univerzální tvar a jednoduchý tvar přitahují milovníky minimalismu.

Malé lamely o šířce 16 a 25 mm vás účinně ochrání před ostrými slunečními paprsky i zvědavými pohledy vašich sousedů. Jedním pohybem ruky můžete žaluzie zvedat a spouštět nebo otevírat a zavírat lamely a vytvořit tak ideální podmínky pro práci, odpočinek nebo hru.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top