Co je látková roleta

Home » Poradna » Co je látková roleta

Látková roleta je vkusný doplněk do vašeho interiéru. Je nejen bariérou proti nadměrnému pronikání slunečního záření do vašeho interiéru, ale také dokonalou dekorací a doplňkem vašeho interiéru.

Co je látková roleta? Látkové rolety jsou jedním z nejoblíbenějších typů rolet. Jedná se o univerzální a zároveň praktické doplňky. Jsou k dispozici v různých variantách, takže si můžete úspěšně vybrat okenní roletu, která se hodí k interiéru místnosti a vašim vlastním preferencím. Tento typ rolet má mnoho výhod, se kterými stojí za to se před výběrem tohoto konkrétního typu seznámit.

Látkové rolety mají kromě atraktivního vzhledu skvělé výkonové parametry, a proto je většina uživatelů považuje za jeden z nejlepších způsobů, jak zastínit okna. Ochranu před vysokými teplotami a nadměrným slunečním zářením v interiéru poskytují volně visící látkové rolety nebo látkové rolety v kazetě . Zabraňují také lidem nahlížet do našich pokojů a zajišťují vysoký stupeň soukromí. Okenní stínění v podobě látkových rolet mají i dekorativní funkci. Díky jejich rozmanitosti můžete rychle zcela změnit charakter interiéru a bohaté barvy a vzory umožňují sladit rolety do každé místnosti, dekoru a stylu – od minimalistických po koloniální. Co je roleta?

Vnitřní látkové rolety – klíčové výhody

Velmi vysoká možnost personalizace, počínaje výběrem materiálu, kazetami a způsoby montáže konče.

Poskytují ochranu před nadměrným slunečním zářením. V závislosti na umístění okna si můžete vybrat látky se střední propustností, 100% zatemňovací látky, nebo 100% zatemňovací látky s dodatečnou stříbrnou vrstvou odrážející sluneční záření.

Doplňují vzhled interiéru a dodávají mu charakter. Správně zvolené látkové rolety dokážou změnit interiér.

Mezi výhody vnitřních látkových rolet patří:

Vnitřní látkové rolety jsou navíc vybaveny jednoduchým a přitom spolehlivým mechanismem, díky kterému se nemusíte bát závad nebo nepříjemného zaseknutí. Jejich velkou výhodou je fakt, že látkové rolety umožňují volné polohování. Látka se dá zastavit ve zvolené výšce, můžeme tak regulovat přísun světla.


Látkové rolety na balkon

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top