Venkovní žaluzie s funkcí zatemnění

Venkovní žaluzie s funkcí zatemnění zajišťují se speciální geometrií lamel zlepšené chování při zavírání, a proto jsou ideální pro spaní.

Investice do vlastního bydlení je jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Dlouhodobé plánování by proto mělo být provedeno hned od začátku s nejmodernějšími venkovními žaluziemi od lídra světového trhu.

Venkovní žaluzie se zatemňovací funkcí jsou vhodné do všech místností, ve kterých je světlo vnímáno rušivě, lze je použít téměř na každé fasádě a vyznačují se vysokou odolností proti větru a stabilitou.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry:

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Nová lamela Zetra

Moderní, rovné linie. Jedinečně flexibilní.

Nová lamela Zetra svou přímou geometrií harmonicky zapadá do fasády a kromě optimálního tepla, oslnění a ochrany soukromí zajišťuje také efektivní zatemnění v kteroukoli denní a roční dobu.

Oceňujete kubickou architekturu a lineární design? Svou čistou geometrií lamela Zetra pro venkovní žaluzie od WAREMA skvěle zapadne do každé fasády. Nabízí nejen ochranu před sluncem, ale je také zvláště odolná proti větru a díky své silné funkci zatemnění je ideální i do ložnic.

Zetra lamela pro venkovní žaluzie

Přitažlivý. Adaptabilní. Odolný vůči povětrnostním vlivům. To je Zetra lamela od WAREMA. Využijte tyto výhody:

Zetra Slat 80 Z pro venkovní žaluzie získala ocenění Red Dot Design Award 2022 za vynikající design.

Zatemnění lamelami Zetra

Venkovní žaluzie WAREMA umožňují individuální regulaci světla v závislosti na vašich osobních pocitech a situaci. Zetra lamela 80 Z dokonale zapadá do současné kubické architektury a jako zatemňovací lamela odvádí dobrou práci. Díky tomu se hodí jak do obývacích pokojů, tak do ložnic.

V zavřeném stavu zatemňovací lamela Zetra zvyšuje zatemnění až o 25 procent ve srovnání s předchozími systémy. Když je otevřená, nabízí také dobrou viditelnost a zároveň zaručuje vynikající vedení denního světla skrz konkávní odrazné plochy.

Nová lamela Zetra pro venkovní žaluzie od WAREMA lépe zatemňuje než předchozí lamely a nabízí výrazně optimalizovanou viditelnost při otevření. Zároveň je zaručena spolehlivá ochrana proti slunci.

Designové nároky na moderní fasády jsou dnes stejně vysoké jako na interiér domu. Robustní lamela Zetra díky své vysoké stabilitě odolá extrémnímu větru o rychlosti až 80 km/h.

Jednoduché plánování, snadná instalace a svoboda designu dělají z lamel bezpečnou volbu jak pro vaši novostavbu, tak pro vaši různou modernizaci.

Designově se kromě standardních barev kolekce WAREMA dodává také ve čtyřech matných povrchových barvách.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top