Home » Rolety » Screenové rolety » Venkovní sluneční clony

Venkovní sluneční clony

Venkovní sluneční clony vám umožní chránit váš dům před škodlivým slunečním zářením díky vkusu, stylu a samozřejmě i elegantní modernosti. Není mnoho okenního stínění, které vyhovuje moderním domům. Široká škála barevných možností, různé faktory otevřenosti, různé textury je činí nejen esteticky přitažlivými, ale i vysoce praktickými.

Díky venkovnímu protislunečnímu stínění získáte kvalitativní modernitu, povznášející vizuální vzhled vašeho domova tím, že zastíníte své terasy, verandy, pergoly s lehkostí. Představují vynikající stínění pro váš domov, snižují oslnění a účinky přímého vystavení slunečnímu světlu. Jsou velmi vhodné jako sluneční clony na pergoly.

Když si užíváte svůj čas na verandě, čtete zprávy nebo popíjíte šálek čaje, můžete si vychutnat rozptýlené sluneční světlo, aniž byste se museli obávat vystavení škodlivým UV paprskům. Cítit se venku příjemně, je tak snadné.


  • Dodací lhůty: jen 4–8 týdnů
  • Max. rozměry: šířka až 600 cm, hloubka až 600 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

scénové rolety na terasu

Správné osvětlení

Nikdo nechce žít v domě, kam nedopadá sluneční světlo. Přirozené světlo zvyšuje vnitřní krásu vašeho domova jedinečným přírodním osvětlením, které nelze uměle vytvořit. Také si uvědomujeme, že přímé sluneční světlo může být škodlivé pro naši pokožku, a také pro naše interiéry, což může způsobit poškození a vyblednutí nábytku. Vnější sluneční clony nám dávají to nejlepší z obou světů.

Umožňují osvětlení interiérů, ale vytvářejí bariéru pro přímé sluneční záření ve vašich vnitřních prostorách. Účinně filtrují UV paprsky dříve, než dopadnou do vašeho domova. Je pro vás snadné užít si slunění, nechat se opálit ve stínu venkovních solárních rolet, aniž byste se zamysleli nad karcinogenními UV paprsky nebo ohrožením svého soukromí.

Když si necháte instalovat 5% sluneční clony od naší společnosti, můžete úspěšně blokovat 95% škodlivých UV paprsků, což je faktor otevřenosti 5%, který vám umožní relaxovat v rozptýleném slunečním světle.

Nejčastěji hledáte > Pergoly na terasy | Hliníkové pergoly | Zastřešené pergoly | Zastínění pergoly | Pergoly u domu | Zahradní pergoly | Bioklimatické pergoly | Rolety do pergoly


screenová roleta locksreen

Roleta Lockscreen

cena od 12 428,- Kč

Šířka: až 600 cm
Výška: do 600 cm

venkovní roleta na terasu Ventosol

Roleta na terasu Ventosol

cena od 37 804,- Kč

Max. šířka: 700 cm
Výška: do 300 cm

Venkovní manuální screenová roleta

Manuální screenová roleta na pružinu

cena od 12 506,- Kč

Max. šířka: 320 cm
Výška: do 240 cm

Nebudete se cítit omezeni

Na rozdíl od mnoha jiného stínění poskytují sluneční clony vynikající výhled do přírody a blokují výhled zvenčí. Zní to skvěle, že?

Pohled je úměrný faktoru průhlednosti, který vyberete pro své sluneční clony. Otevřená látka sluneční clony se pohybuje mezi 3 a 10 %, což vám poskytuje různé úrovně filtrování světla. 3% otevřenost vám poskytne lepší UV blokování a soukromí, zatímco 10% otevřenosti vám poskytne lepší výhled do přírody.

Látky umožňují, aby světlo prošlo skrze síto a zviditelnilo objekty na pozadí. Musíte mít na paměti, že když bude tma, a vaše interiéry budou osvětlené, nenabízejí soukromí, které během dne zajišťují.

Nyní víme, že čím nižší je otevřenost, tím lepší je odstínění slunečního světla a vyšší úroveň soukromí. Barva hraje klíčovou roli při určování průhlednosti, neprůhlednosti a výkonu vnějších slunečních clon.

Můžete mít nejlepší výhled s tmavými barvami, protože absorbují více slunečního záření, a přenášejí méně světla.

10% exteriérové sluneční clony mohou revolucionizovat váš domov svým elegantním vzhledem a výkonem. Motorizace usnadňuje práci s kontrolou prostorů mimo váš dosah. S otevřeností 10 % si můžete být jisti vynikajícím výhledem do přírody, a udržitelným množstvím soukromí. Perfektně se vejdou na vaše terasy i altány. Už se nemusíte bát škodlivého UV záření ani alergie způsobující kousnutí hmyzem!

screenové rolety do pergoly
screenové rolety

Nákup rolet, který nebudete nikdy litovat

Vnější sluneční clony zabraňují teplu a slunečnímu záření efektivněji než vnitřní stínění, a účinně tak snižují náklady na energii. Jedná se o vysoce funkční a dekorativní řešení vašich venkovních obytných prostorů, které umožňují skvělou viditelnost směrem ven. Menší faktory otevřenosti vám mohou poskytnout úplnou ochranu před sluncem a zvýšenou ochranu soukromí.

Jsou vyráběny s ohledem na venkovní extrémní podmínky, a jsou odolné vůči korozi a povětrnostním vlivům. Moderní zatahovací vnější clony se mohou vytáhnout, aby vám poskytly maximální tepelný zisk, pokud je to žádoucí, nebo stáhli, aby se zabránilo tepelnému zisku v horkých letních dnech.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top