Home » Průvodce slovních pojmů » Upínací markýza na balkon

Upínací markýza na balkon

Upínací markýza se používá všude tam, kde je potřeba optimálně zastínit okno a balkon a není žádoucí ani dovoleno připevňovat a šroubovat markýzy přímo do budovy. Upínací markýzu na balkon lze instalovat rychle, snadno a bez vrtání díky svému upínacímu nebo napínacímu zařízení (napínací markýza) a je proto ideální pro svépomocnou montáž. Maximální šířka příchytné markýzy nebo balkónové markýzy je 400 cm šířka a 160 cm výšky. Pohon je přes převodovku s ruční klikou nebo volitelně a za příplatek přes elektromotor.

Nově vyvinutá příchytná markýza boduje inovativními funkcemi

Zvláštností nově vyvinuté upínací markýzy je to, že napínací zařízení je navíc vybaveno ochranou proti pádu . Zabraňuje překlopení markýzy dopředu, pokud je upínací deska uvolněná.

Upínací markýza nabízí dokonalou ochranu proti slunci

Upínací markýza, známá také jako balkónová markýza, je ideálním společníkem, pokud jde o ochranu před sluncem na vašem balkoně nebo na zahradě. Díky individuální šířce a individuálnímu designu je tato markýza nepřekonatelná ve srovnání s jinými poskytovateli. Vysoce kvalitní a UV odolné látky nabízejí ideální ochranu před sluncem.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top