Home » Sítě proti hmyzu » Plisé

Plisé sítě proti hmyzu

Před otravným hmyzem se můžete účinně chránit pomocí sítě plisé sítě proti hmyzu, která se dá posouvat a nabízí úsporu místa.

Síťka proti hmyzu se flexibilně ovládá zevnitř i zvenku pomocí integrovaného madla. Jak název napovídá, plisované sítě na ochranu proti hmyzu mají skládanou síťku proti hmyzu, která umožňuje ruční posuv sítě.

Plisovaná síťka na hmyz je alternativou k otočným a křídlovým rámům, když tyto typy dveří se sítí proti hmyzu nejsou možné z důvodu omezeného prostoru. Vzhledem k tomu, že plisované sítě na ochranu proti hmyzu jsou příčně skládací, není u dveří se sítí proti hmyzu potřeba žádný rozsah otáčení. Obsluha je velmi snadná.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 450 cm, výška až 300 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Plisé sítě proti hmyzu – cena

Okenní Plisé síť MPSH160MR

Okenní Plisé síť MPSH160MR

od 9 438,- Kč

max. šířka: 180 cm
výška: 180 cm

Okenní plisé síť vertikální MPSV180MR

Okenní plisé síť vertikální MPSV180MR

od 9 984,- Kč

max. šířka: 180 cm
výška: 260 cm

Dveřní plisé síť proti hmyzu

Dveřní plisé síť proti hmyzu

od 10 296,- Kč

max. šířka: 135 cm
výška: 260 cm

Plisé síť proti hmyzu XXL

Plisé síť proti hmyzu XXL

od 10 296,- Kč

max. šířka: 450 cm
výška: 300 cm

Plisé sítě do oken

Plisé sítě do oken na míru jsou nejmodernější a univerzální ochranou vašeho domova proti hmyzu. Hlavní výhodou tohoto systému je možnost zakrytí velkých okenních a dveřních otvorů a modulární systém.

Díky modernímu designu plisé sítí zabere balení plisované síťoviny na okna na míru posunuté do strany jen cca 10 cm. Velkou výhodou plisované sítě proti muškám do okna je, že na ni dopadající sluneční paprsky vytvářejí stíny, takže do sítě nespadneme.

Konstrukce: kazetová a hliníková vedení
Síťovina: sklolaminát
Systémy: okna a dveře

kvalitní plisé sítě do oken a do dveří
Sítě do dveří plisé

Plisé sítě do dveří

Plisované sítě do dveří jsou perfektním řešením pro ochranu našich terasových dveří proti hmyzu, pylu a prachu. Plisovaná síť je inovativní kryt, který neomezuje funkčnost dveří a umožňuje jejich držení v jakékoli poloze.

Nepopiratelnou výhodou plisovaných dveřních sítí je fakt, že síťovina neomezuje výhled a je odolná proti poškození. Síťka plisé má malé otvory, které fyzicky brání hmyzu proniknout do našeho interiéru.

Síťka je navržena tak, aby umožňovala volnou cirkulaci čerstvého vzduchu, což vám umožní trávit horké dny a večery s otevřenými dveřmi bez obav z pronikání různých druhů hmyzu do bytu. Plisé sítě jsou venkovní kryty určené pro terasové a balkónové dveře a všechny typy dveřních konstrukcí. Při použití dvojitě skládané moskytiéry je možné zakrýt velké výklenky až do šířky 450 cm.

Plisé sítě na HS portál

Plisé sítě na HS portál jsou nejlepší volbou, pokud máte dveře ven, na zahradu, balkon, terasu atd. s velkým provozem. Otevírání je pohodlné, snadné a rychlé.

Vyrobeno na míru podle evropských předpisů, jedná se o výrobek s vynikající kvalitou, zárukou a kompaktním designem.

Plisé síť na HS portál má spodní řetízkový systém, díky kterému hladce klouže bez ohledu na její velikost. Můžete si také vybrat mezi jedním nebo dvěma křídly v závislosti na velikosti dveří a orientaci otevírání.

Uzavírací systém znamená, že není nutné instalovat na podlahu žádný profil, čímž se vyhnete překážkám a usnadníte průchod osobám se sníženou pohyblivostí nebo kočárkům. Náš systém skládané sítě nepotřebuje vnější uzávěr, protože obsahuje magnetizovaný hliníkový profil, který je zcela uzavřený a zajištěný a zabraňuje tak pronikání hmyzu.

Máme široký katalog barev hliníku, které lze kombinovat s vaším oknem. Objednejte u nás a rozlučte se s hmyzem a komáry u vás doma. S 5 letou zárukou.

Sítě proti hmyzu do HS portálu Zbiroh

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top