Home » Pergoly » Lamelové pergoly » Pergoly s posuvnými lamelami

Pergoly s posuvnými lamelami

Získejte maximum ze slunce díky zatřesení terasy s posuvnou lamelovou střechou.

Pergoly s posuvnými lamelami jsou velkou výhodou této lamelové střechy. Posuvné a otočné lamely! Díky tomu jsou přilehlé obytné místnosti optimálně zásobeny denním světlem a vy máte možnost nastavit požadovanou míru stínu.

Pergola s posuvnými lamelami má také všechny výhody otočné lamelové střechy. Vzhledem k tomu, že lamely ve tvaru S můžete naklonit do libovolné požadované polohy, sami ovládáte dopad světla.

Při vysokých letních teplotách lze lamely otevřít, aby se teplo nehromadilo pod střechou a vy si mohli naplno užívat pěkného počasí.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Pergoly s posuvnými lamelami – cena

Pergola WAREMA Lamaxa L70 na terasu u domu

Pergola WAREMA Lamaxa L70

cena od 500 525 ,- Kč

Šířka: 250 – 475 cm
Délka: 200 – 633 cm

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s rakouským výrobcem WAREMA a STOBAG, který vám zajistí, že pergola splní vaše očekávání a vytvoří to správné místo pro váš odpočinek. Nabízíme pergoly na míru a rádi vám pomůžeme také se správným zaměřením či montáží

Výrobce WAREMA a STOBAG lakuje konstrukce pergol práškovou barvou. Vyberte si z několika barevných provedení konstrukcí a slaďte si ji s celkovým designem vašeho domu. Stovky barevných provedení nenechají žádné přání nesplněné. Mimo jiné najdete v naší kolekci více než 140 barevných a textilních variant zastínění. Věříme, že si svůj styl najdete. Látky mají navíc povrch odpuzující nečistoty a vodu. Chcete pomoci vybrat tu správnou pergolu? Ozvěte se nám

moderní pergola u domu
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod. 

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště