Lista here!

Home » Průvodce slovních pojmů » Mobilní markýza

Mobilní markýza

Mobilní markýza

Pohyblivé a flexibilní. Mobilní markýza nabízí zastínění jako ideální oázu stínu na zahradě. Jednou z hlavních výhod volně stojícího zastínění je možnost jeho použití v široké škále umístění.

Jednou z hlavních výhod mobilního zastínění je možnost jeho použití v široké škále umístění. Ať už na vlastní zahradě, na hřištích nebo v příjemné venkovní restauraci – volně stojící stínící systém poskytuje velké množství možností účinné ochrany před sluncem v domácím nebo komerčním prostředí. Řada možností podpory a upevňovacích systémů zajišťuje bezpečné držení.

Pro otevřené plochy lze snadno a pohodlně zajistit rozsáhlé stínění. Chytrý markýzový systém, dvě kazetové markýzy na pevném ocelovém rámu, je vhodný zejména pro použití v barech a restauracích, u bazénů nebo na zahradní párty doma. Pomocí přídavné středové podpěry lze plochu stínění rozšířit téměř donekonečna.

Nadčasový, jedinečný design je k dispozici ve výběru hranatých nebo zaoblených forem. Úzká uzavřená kazeta chrání kryt před živly, když je markýza stažena.

Mobilní markýzu lze ovládat klikou nebo je k dispozici také pohodlný motorový pohon. Vysokou stabilitu zaručují betonové objímky nebo upevnění pomocí zapuštěných podlahových objímek.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top