Bílé rolety den a noc

Bílé rolety den a noc jsou dokonalou kombinací elegantního a moderního vzhledu rolet, v kombinaci s flexibilním ovládáním soukromí a světla žaluzií.

Denní a noční rolety jsou vyrobeny z dvojité látky, samotná látka má střídavé průsvitné a neprůhledné (nebo zatemňovací) pruhy. Průhledné (voálové) pruhy propouštějí denní světlo a chrání před oslněním, zatímco pruhy ztlumení nebo zatemnění (v závislosti na zvolené možnosti) nabízejí soukromí a blokují světlo.

Inovativní design umožňuje klouzání pruhů mezi sebou, což dává otevřený nebo uzavřený efekt. Bílé rolety den a noc vám umožňují ovládat světlo při zachování výhledu.

Pokud instalujete svou roletu do místnosti, kde je soukromí stejně důležité jako flexibilita světla, například do ložnice, herny, obývacího pokoje nebo do kuchyně, zvolte rolety Blackout den a noc.

Bílé zatemňovací rolety den noc jsou vybaveny průsvitnými a zatemňovacími vodorovnými pruhy, což znamená, že když je vaše roleta plně spuštěna a pruhy jsou seřazené do zatemnění, získáte maximální soukromí.

bílé rolety den a noc

737 739 714 – navštivte naší vzorkovnu v Praze