Jak pečovat o žaluzie den a noc?

Home » Poradna » Jak pečovat o žaluzie den a noc

Žaluzie den a noc jsou typem žaluzií, které jsou dne neprodávanější, a my se dnes podíváme jak je udržovat v čistotě. Žaluzie den a noc se liší od běžných žaluzií v několika klíčových oblastech, takže při čištění žaluzií den a noc je třeba vzít v úvahu několik důležitých věcí kvůli jejich materiálům a konstrukci.

Jak tedy vyčistit žaluzie den a noc , aniž byste je zničili, a co můžete a co nemůžete? Tento blogový příspěvek vám řekne, jak efektivně vyčistit žaluzie den a noc a pár věcí, kterým se vyvarovat, aby vaše žaluzie nevypadala, jako by prohrála boj se lvem.

Měli byste sundat žaluzie den a noc, abyste je vyčistili?

Ne. Myslím tím, že můžete sundat celou kazetu s roletou, ale žádný skutečný přínos to nemá a jen si uděláte více práce.

Nenechte se také v pokušení vyjmout samotnou roletu (její látkovou část) za účelem čištění žaluzie den a noc, pokud si nejste jisti, že ji dokážete znovu správně sestavit.

Jak čistit látky žaluzií den a noc

Pokud jde o látkové části žaluzií den a noc, průhledné pruhy se dodávají z různých materiálů, ale všechny jsou jemně zkonstruované; tím myslím, že ne tak robustní jako ty pevné pruhy, což je asi samozřejmé.

Průhledné pruhy žaluzií den a noc jsou vyrobeny z jemné polyesterové síťoviny, a proto by se s nimi mělo zacházet jako s jemnou tkaninou a nemělo by se s nimi zacházet drsně.

Jak vyčistit žaluzie den a noc prachovkou

Čištění prachovkou nebo něčím podobně měkkým a poddajným žaluziím velmi potěší. Pokud si zvyknete to dělat jako součást běžného úklidu, vaše žaluzie pravděpodobně nikdy nebudou nevyžadovat větší čištění.

Udržujte látku napnutou (ale netahejte za ni), abyste se vyhnuli zmačkání tím, že budete při utírání prachu držet spodní lištu žaluzie.

Jak pečovat o žaluzie den a noc

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top