Home » Průvodce slovních pojmů » Dveřní žaluzie

Dveřní žaluzie

Dveřní žaluzie

Naše dveřní žaluzie jsou vhodné pro všechny typy plastových dveří, jako jsou francouzské dveře, terasové dveře. Pokud chcete žaluzii do dveřního výklenku, pak je ideální vertikální žaluzie s možností děleného svazku.

Ve fantastické škále barev a odstínů je kolekce úžasných, nasycených látek skvělým způsobem, jak vnést do domova čistý vzhled. Od chladně tónovaných šedých, hřejivých krémů až po poutavější hluboké modré, svěží zelené a terakotové odstíny, tato řada látek s úpravou ASC přináší soudržný vzhled vašich plastových dveří nebo oken. Tyto energeticky úsporné látky, které jsou navrženy tak, aby podporovaly proudění vzduchu, jsou ošetřeny speciálním perleťovým podkladem, který pomáhá snižovat škodlivé UV záření a teplo pronikající do místnosti.

Jaké jsou nejlepší žaluzie pro dveře?

Nejlepší žaluzie do dveří jsou takové, které se nacvaknou přímo na dveře. Pokud však nemáte těsnění, které byste mohli použít, a máte místo ve výklenku dveří, proč místo toho neuvažovat o vertikální žaluzii ? Vzhledem k jejich velké šířce a dostupnosti jsou tyto žaluzie fantastické pro oblasti s velkým rozpětím skla. Nezapomeňte, že k ovládání žaluzie budete potřebovat minimální hloubku vybrání 9,5 cm!

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top