Home » Slunečníky » Stojany na slunečníky » Držák na slunečník do země Pianura K

Držák na slunečník do země Pianura K

Nerezová zemní kotva pro zabetonování, s připojovací trubkou. Horní připojovací trubku lze odšroubovat. V zemi zbývající spodní část je pak na úrovni terénu.

Rozsah dodávky: Zemní kotva bez šroubovacího stojanu.

Krátká verze K – Délka 35 cm, ø tyče 50 mm. Standardní řešení pro běžné betonové základy. Velikost základu by měla být min. rozměr 60 x 60 x 60 cm.

Dlouhá verze L – Délka 61 cm, ø tyče 50 mm. Speciální řešení pro dlážděné podlahy nebo jiné zvláštní případy, kdy je měkká půda, písek, mezi základem a zemí musí být přemostěn.


Pro slunečníky: Samara, Supremo, Belvedere

Cena : od 7 980,- Kč bez DPH bez bez horní tyče

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top