Lista here!

Co je střešní roleta?

Home » Poradna » Co je střešní roleta

Střešní roleta funguje dobře nejen jako ochranné zařízení, ale také jako dekorativní. Díky široké škále barev, estetickému designu a snadnému ovládání se skvěle hodí do ložnice, koupelny nebo ateliéru. Jejich univerzální design snadno zapadne do prostoru upraveného v jakémkoli stylu od skandinávského po klasický.

Díky materiálům s různou mírou průhlednosti lze střešní rolety přizpůsobit preferencím obyvatel a místnosti, ve které jsou instalovány. Přicházejí ve dvou verzích:

Zastiňovací , které tím, že do místnosti vpustí jemné světlo, promění podkroví v diskrétní a uklidňující útočiště, ale zároveň ho ochrání před přehříváním.
Blackout , který zcela blokuje sluneční paprsky a vytváří intimní atmosféru vhodnou pro práci i odpočinek.

Design střešních rolet je odlišný od toho, který známe u tradičních rolet. Jeho základem jsou dvě boční vedení, díky nimž se látka pohybuje nahoru a dolů a přitom těsně přilne ke sklu. Mechanismus umožňuje uzamknout látku v jakékoli výšce, a tím ovládat příliš intenzivní slunce a snížit teplotu v místnosti.

Střešní rolety se připevňují přímo k rámu okna pomocí šroubů a vrutů. Jejich instalace je extrémně jednoduchá a nevyžaduje profesionální nářadí ani kutilské zkušenosti. Vhodné přizpůsobení modelu oknu zaručuje snadné a pohodlné ovládání látky. Co je roleta?


Střešní rolety

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top