Lista here!

Home » Průvodce slovních pojmů » Alu žaluzie

Alu žaluzie

alu žaluzie

Velmi univerzální, intuitivní ovládání. Alu žaluzie – jejich ceny jsou mimořádně atraktivní mimo jiné i proto, že jsou tak oblíbené. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ekologických materiálů, vydrží roky a lze je později recyklovat. Zákazníci je oceňují i ​​díky možnosti všestranné montáže – nejen přímo na rám okna, ale i na strop. Vyberte si metodu, která vám umožní libovolně nastavit intenzitu světla v místnosti a otevřít okno.

Alu žaluzie pro velká okna

Tento typ žaluzií se skvěle hodí pro větší okna včetně podélných, balkonových či terasových. Lehký hliník umožňuje použití i ve velkých konstrukcích. Jejich zvednutí nebo nastavení úhlu lamel jak u užších 25mm žaluzií, tak u širších 50mm žaluzií, nezatěžuje konstrukci. Hliníkové žaluzie jsou klasikou, ale díky zajímavým designům a možnosti výběru barev se staly moderním způsobem, jak doplnit elegantní interiér.

Alu žaluzie do oken

Mezi největší přednosti alu žaluzií patří bezesporu volně nastavitelné lamely. Díky tomu rozhodujete o míře přítmí a chráníte interiér před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Systém instalovaný v krytech umožňuje uspořádání lamel změnou jejich úhlu. Tyto produkty budou ideální pro každou budovu. Z tohoto důvodu nabízíme hliníkové žaluzie do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje a mnoha dalších místností.

Alu žaluzie do oken v moderním provedení působí mimořádně esteticky, módně a velmi vkusně. Snadno se používají, jsou určeny pro všechny typy oken. Vytvářejí skutečný dojem lehkosti. Účinně odrážejí sluneční záření. Nejoblíbenější jsou ve formě horizontálních konstrukcí.

Naše hliníkové žaluzie budou dobře fungovat na větším i menším zasklení. Zejména proto, že naše nabídka zahrnuje žaluzie individuálně přizpůsobené potřebám každého zákazníka včetně 25 mm a 50 mm. Pokud tedy chcete efektivně regulovat míru slunečního záření a zajistit si příjemný chládek v interiéru, vybírejte alu žaluzie přímo od hlavního dodavatele!

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top