Lista here!

Home » Průvodce slovních pojmů » Výměna potahu markýzy

Výměna potahu markýzy

Výměna potahu markýzy

Pokud je rám vaší současné markýzy stále funkční, ale látka markýzy vypadá popraskaná nebo nevzhledná, některé firmy nabízejí kvalitní potahy látky markýzy s dlouhou životností pro dovybavení nebo opětovné natažení na rám vaší markýzy.

Látky pro markýzy byly vyvinuty speciálně pro venkovní použití, aby odolávaly povětrnostním vlivům a vlivům prostředí. Látky jsou vyrobeny ze 100% vysoce kvalitního polyakrylu a jsou barveny roztokem. To znamená, že nitě jsou barveny přímo při výrobě, není tedy potřeba následné barvení. Tato vlastnost má také obrovskou výhodu. Díky zabarvení při odstřeďování je barva mnohem odolnější vůči světlu a UV záření , takže tak rychle nevybledne. Látka je navíc ošetřena dodatečnou impregnací. Díky tomu tkanina odpuzuje nečistoty, olej a vodu.

Látka je k dispozici v mnoha různých barvách a provedeních, takže si vybere každý. Všechny látky jsou samozřejmě certifikovány Oeko-Tex a nabízejí také UV ochranu. Pro maximální životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům je také možné volitelně opatřit látku markýzy nátěrem z akrylové pryskyřice.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top