Home » Průvodce slovních pojmů » Stínění oken pomocí markýzy

Stínění oken pomocí markýzy

stínění oken pomocí markýzy

Bez ohledu na to, zda chcete před sluncem chránit malý balkon v činžovním domě, velkou terasu nebo místo na zahradě: stínění oken pomocí markýzy jsou tím správným řešením v mnoha situacích. Klasicky namontované na fasádě domu poskytují stín na vašich oknech . S pohyblivou nebo volně stojící markýzou můžete na zahradě nebo u bazénu vytvořit ostrůvky stínu. Barvu a design sluneční ochrany si můžete přizpůsobit svému vkusu. Najděte tu správnou markýzu pro váš domov.

Sklopná markýza je jedním z nejoblíbenějších řešení ochrany proti slunci vůbec. Markýza s výklopným ramenem namontovaná na fasádě, kterou lze ručně vysunout klikou nebo motorem stisknutím tlačítka , nabízí spolehlivou velkoplošnou ochranu proti slunci na jakémkoli místě, jako je balkon, terasa nebo zahrada. Látka markýzy má zásadní vliv na pocit z bydlení.

Bez ohledu na to, zda je jednobarevné nebo vzorované, minimalisticky neutrální nebo výrazné barevné prohlášení: Existuje mnoho látek dostupných v různých barvách a provedeních a pro každý styl existuje vhodná volba. Individuální požadavky na barvu jsou také možné. Při výběru věnujte pozornost tkanině: Látky na markýzy s ochranným faktorem 50 nabízejí nejlepší možnou UV ochranu. To znamená, že si venku uděláte pohodlí i na intenzivním slunci a děti jsou navíc dobře chráněny před UV zářením.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top