Home » Pergoly » Pergoly 3×7

Pergoly 3×7

Pergola 3×6 m je perfektním řešením pro lidi, kteří si chtějí na své zahradě nebo terase vytvořit útulné místo k odpočinku a relaxaci. Naše pergoly 3×6 jsou vysoce kvalitní konstrukce vyrobené z odolného a lehkého hliníku, který se snadno čistí a je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Zahradní pergola je velmi funkční a dobře se montuje. Dá se využít mnoha způsoby. Jako místo pro odpočinek pod širým nebem, jako přístřešek pro auto nebo jako místo pro grilování a setkání s přáteli.

Nabízíme hliníkové pergoly v různých velikostech a barvách, aby si každý našel výrobek šitý na míru jeho potřebám.

Hliníková terasová pergola 3×6 je opatřena práškovým lakem. Některé modely pergol jsou vybaveny systémem odvodu vody. To znamená, že voda je odváděna okapovým systémem k nohám pergol, a následně otvory ven. Uzavřená střecha nepropouští vodu.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Pergoly 3×7 m – cena

zahradní hliníková pergola

Hliníková pergola Rivera

cena od 289 925,- Kč

Šířka:  3 m
Výsuv: 7 m

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s výrobcem WAREMA a STOBAG, který vám zajistí, že pergola splní vaše očekávání a vytvoří to správné místo pro váš odpočinek. Nabízíme pergoly na míru a rádi vám pomůžeme také se správným zaměřením či montáží

Výrobce WAREMA a STOBAG lakuje konstrukce pergol práškovou barvou. Vyberte si z několika barevných provedení konstrukcí a slaďte si ji s celkovým designem vašeho domu. Stovky barevných provedení nenechají žádné přání nesplněné. Mimo jiné najdete v naší kolekci více než 140 barevných a textilních variant zastínění. Věříme, že si svůj styl najdete. Látky mají navíc povrch odpuzující nečistoty a vodu. Chcete pomoci vybrat tu správnou pergolu? Ozvěte se nám

moderní pergola u domu
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště