Home » Průvodce slovních pojmů » Markýzy nad dveřmi

Markýzy nad dveřmi

Markýzy nad dveře jsou nejklasičtějším řešením zastřešení vstupu do domu nebo veřejného zařízení. Stříška dveří je vybavena žlaby pro odvod dešťové vody a těsněním stěn. V závislosti na potřebě může střecha nad dveřmi blokovat sluneční světlo nebo odrážet UV paprsky, přičemž si zachovává stupeň průhlednosti, který umožňuje prosvětlení vchodu. Nabídka zahrnuje dveřní stříšky různých tvarů a stylů, takže si každý najde model, který splní jeho očekávání. Dveřní přístřešky se také často používají jako stříška nad vchodem do výtahu a jako kryt bankomatu.

Markýzy nad dveřmi jsou vyrobeny z různých materiálů (polykarbonát, akrylát, ocel, hliník). Přístřešky mohou být také v různých stylech, takže se vyplatí vybírat podle charakteru budovy. Nejběžnější jsou klasické přístřešky , které pasují na mnoho typů budov a mají polykarbonátovou výplň s různou mírou průhlednosti. Mezi klasickými baldachýny jsou mezi zákazníky velmi oblíbené baldachýny v retro stylu. Mají bohatší výzdobu, která dodává vstupu do budovy jedinečný charakter.

Pokud však stavíte moderní zařízení, stojí za zvážení moderní střecha s výplní z odolného akrylátového materiálu. Díky možnosti barvení akrylem mohou být moderní baldachýny dostupné v různých barvách. Jsou perfektní do moderních prostor s řídkým designem, aniž by narušily harmonii fasádního prostoru.

Pro moderní stavbu se často volí nerezové střechy . Taková řešení dodávají budově moderní vzhled a vypadají skvěle. Zároveň díky ocelové konstrukci a polykarbonátové výplni tvoří pevné a odolné kryty dveří. V současné době jsou mezi zákazníky mimořádně oblíbené přístřešky z nerezové oceli, které mají univerzální nadčasový vzhled . Takové přístřešky se perfektně hodí jak do průmyslových zařízení a moderních budov, tak i do atmosférických nájemních domů. Proto stojí za zvážení toto řešení, které kombinuje styl s odolností.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top