Home » Průvodce slovních pojmů » Markýza Velux

Markýza Velux

Markýza Velux

Ruční ovládání pomocí háčků

Ručně ovládanou markýzu VELUX s háčky lze zcela srolovat dolů nebo nahoru. Pro ovládání markýzy jednoduše otevřete okno a otočte jej o 180 stupňů. Poté připevněte nebo oddělte markýzu na háčky na vnější straně spodního křídla. Při zavření okna se pak markýza automaticky vysune. Jakmile markýzu srolujete nahoru nebo dolů, můžete samozřejmě okno otevírat a zavírat, jak chcete. Dobře se hodí pro střešní okna v dosahu.

Elektrické ovládání s dálkovým ovládáním a plynulé polohování

Tato markýza VELUX se ovládá dálkově a elektricky. Markýza má plynulé polohování a je ideální pro střešní okna, která jsou mimo dosah. Lze jej ovládat odkudkoli v místnosti pomocí dálkového ovladače původně dodaného s vaším elektricky ovládaným střešním oknem VELUX INTEGRA®.

Solární provoz s dálkovým ovládáním a plynulým polohováním

Tato markýza VELUX se ovládá dálkově a je napájena energeticky úspornou solární baterií, která vystačí až na 600 operací, i když není slunce pro dobíjení. Instalace je bezdrátová a lze ji provést zevnitř i zvenku. Markýza vám umožňuje využívat všechny funkce funkce io-homecontrol®, např. naprogramovat otevírání a zavírání rolety v konkrétní hodiny. Máte-li střešní okno INTEGRA® na solární pohon, můžete také použít dálkové ovládání původně dodané s oknem. Dobře se hodí pro okna, která jsou mimo dosah.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top