Lista here!

Home » Průvodce slovních pojmů » Markýza do světlíku Velux

Markýza do světlíku Velux

Markýza do světlíku Velux

Chladné teploty jsou při spánku požehnáním, zejména v letním období. To je však často stěží možné, zejména v podkrovních bytech. Přes den okny svítí do místnosti příliš silně slunce. I při pravidelném větrání lze tuto situaci jen stěží zlepšit. Takže jste postaveni před nesrovnalost: teplo by mělo zůstat venku, ale slunce by nemělo být zcela blokováno. Tento problém řeší markýza do světlíku VELUX .

S tepelnou ochranou můžete zajistit příjemné teploty ve vašich obývacích pokojích a ložnicích. Vysoce kvalitní síťovina zabraňuje dopadu sluneční energie na okno. Dochází k redukci tepla až o 76 %. Nechtěné vytápění místností je dnes již minulostí.

Tepelná ochranná markýza do světlíku VELUX je ideální pro udržení příliš horkého slunečního záření mimo obytné prostory. Do svých obývacích a spacích místností stále propouštíte dostatek denního světla a zajišťujete tak příjemnou úroveň jasu. Váš výhled ven navíc neruší tepelná ochrana ve světlíku.

Chtěli byste také horizontální markýzu, která místnost zatemní nebo ji prostě ochrání před zvědavými pohledy? Pak zkombinujte svou markýzu s tepelnou ochranou VELUX se zatemňovací roletou, roletou pro ochranu soukromí nebo dokonce plisovanou roletou!

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top