Dlouhé závěsy

Chcete-li prodloužit vzhled svých stěn a oken, a zároveň zvýšit vzhled vaší velké místnosti, nebo zvláštního prostoru, zvolte dlouhé závěsy. V luxusním provedení budete vypadat s extra dlouhými závěsy, které přitahují oko od podlahy ke stropu a zároveň zajišťují maximální pokrytí okna a soukromí.

Extra dlouhé závěsy mohou ležet na vaší podlaze nebo být těsně nad ní v závislosti na výšce vašich stěn a stropů v kombinaci s instalací.

Pro jemný, romantický pocit umožněte závěsům zametat podlahu, ale pro ještě elegantnější vzhled zvolte délku, která se sotva dotkne podlahy.

Žijete a milujete život s velkými okny od podlahy ke stropu?

Přirozené sluneční světlo je u těchto stylů oken jedny z nejlepších, ale pro ty, kteří chtějí mít možnost zvolit si, kdy nechat prostoupit sluneční paprsky do interiéru, a kdy okna zastínit, jsou dlouhé zatemňovací závěsy nezbytností!

Nalezení závěsů správné velikosti pro velká okna znamená, že délka látky, tak i šířka látky musí pokrýt celé okno. Začněte tím, že změříte, jak jsou vaše okna vysoká a široká. Délku mezi stávajícím závěsem a podlahou. Jednoduše změřte, kam chcete závěs instalovat až na podlahu.

 

  • vyrobíme pro vás dlouhé závěsy až 3,4 metru
  • bezešvá technologie
  • poskytujeme kompletní servis od zaměření až po montáž

737 739 714 – pojďte za námi na vzorkovnu v Praze