Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
  • Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Přijďte si jednotlivé typy stínění osahat

V našem vzorovém domě najdete spoustu inspirace

Vnitřní látkové rolety, plisé, římské rolety, venkovní žaluzie… Už vám z toho jde hlava kolem a nevíte, jaké vybrat? Pak vás zveme do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan, kde se na jednotlivé druhy stínění můžete podívat a inspirovat se našimi nápady.

Od klasiky až po atypy

Najdete zde rolety v nejrůznějších barvách a designech, žaluzie či třeba populární plisé v atypických oknech. K dispozici jsou zde samozřejmě také vzorníky designů a náš tým, ochotný vám vše představit, ukázat a poradit, co se k vám domů nejvíce hodí.

Proč vzorový dům vznikl?

K nápadu vytvořit vzorový dům nás vedla zkušenost většiny zákazníků, kteří si chtěli stínění prohlédnout v praxi, vyzkoušet si ho, zkusit si ho vytáhnout, stáhnout, osahat – jenže na většině prodejen to bohužel nebylo možné. Nápisy jako „vybírejte očima“ či „nesahat“ u nás rozhodně nenajdete. Naopak, budeme rádi, když si vše důkladně vyzkoušíte. To vám totiž v rozhodování pomůže nejvíce.

Spolupracujeme se špičkami na trhu

Mezi našimi produkty najdete výrobky české značky Bematech, která se úzce specializuje na výrobu interiérových látkových rolet a římských rolet či výrobky německé značky Erfal, jejíž parketou je rovněž interiérové stínění – žaluzie plisé, duo rolety, japonské stěny či třeba vertikální žaluzie. I na venkovní stínění jsme vybrali pouze úzce specializované firmy, výrobce exteriérových žaluzií Neva a výrobce exteriérových rolet Minirol.

Udělejte si výlet do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan.

Těšíme se na vás!

Neváhejte nás kontaktovat