Home » Rolety » Závěsné úzké rolety

Závěsné úzké rolety

Proměňte vzhled jakékoli místnosti vašeho domu roletami. Módní a elegantní závěsné úzké rolety, mohou vdechnout svěží životní elán přidáním nových barev a textur.

Můžete si je vybrat v barvách, které již v místnosti existují, nebo hledat kontrastní odstíny, díky nimž bude místnost světlá a krásná.

Nejlepší část o přidávání závěsných úzkých rolet je, že se mohou mísit s různými dekory. Můžete je přidat se závěsy nebo samostatně na okno. Stejně tak je můžete umístit do různých místností na libovolné okno.

Perfektní pro kancelářské a domácí prostory, odstíny rolet vypadají čistě a elegantně. Zakrývají hrany okna, a zabraňují tak slunečnímu záření pronikat do vašeho interiéru. Ukázalo se, že se jedná o nákladově a energeticky efektivní způsob stínění oken.

Kromě toho, že jsou funkčně efektivní, vypadají také skvěle, pokud jde o vzhled. V různých barvách nebo vzorech, mohou zvýraznit vzhled místnosti.

Úzké rolety jsou vyrobeny z jediné látky, a jsou dodávány s rolovacím mechanismem. Mohou být perfektní co se týče funkce a designu.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top