Rám do okna proti hmyzu

Home » Venkovní stínění » Sítě proti hmyzu » Rám do okna proti hmyzu

Hmyz může být problémem v obývacím prostoru nejen v létě. Díky stále mírnějším zimním teplotám mohou být mouchy nebo škodlivé můry stále více pozorovány uvnitř domácností i v chladném období.

V mnoha domácnostech se u okna často používá rám do okna proti hmyzu, aby se nezvaní hosté drželi dál po celý rok. Jsou nejbezpečnějším řešením, zejména pro alergiky, u nichž může bodnutí ohrozit život. Síťovina spolehlivě zabraňuje přístupu i k nejmenšímu hmyzu.

Na trhu existují různé druhy ochrany proti hmyzu. Od pevných nebo posuvných sítí, přes žaluzie na ochranu proti hmyzu, a otočné dveře až po sítě proti hmyzu.

Kromě příslušného druhu a vzhledu se liší také jejich montáží, která může být přišroubovaná na některé výrobky. Nájemníci by však měli s tímto typem připoutání věnovat zvláštní pozornost.

Vše, co je vyvrtáno otvory a šrouby v oknech, ať už je to ochrana proti slunci nebo ochrana proti hmyzu, vždy vyžaduje souhlas pronajímatele. Na jedné straně jsou okna permanentní součástí nájemního bytu. Na druhé straně jsou otvory v okně mnohem obtížnější než ve stěnách.

V praxi to znamená, že pokud je okno vyvrtáno bez povolení, může být nájemce žalován za poškození majetku a musí buď zaplatit drahou opravu, nebo dokonce kompletní výměnu okna. Pokud si zvolíte náš rám do okna proti hmyzu, tak máte jistotu, že není třeba žádného vrtání.

Navíc všechny rámy vyrábíme na míru. RAL barvu si vyberete z našeho vzorníku.

737 739 714 – přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze

rám do okna proti hmyzu