Home » Sítě proti hmyzu » Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu

Dokážete si představit něco dráždivějšího než komára, který na nás útočí za teplé letní noci a tím přerušuje náš spánek? Naštěstí lidé již dlouho našli řešení problému otravného hmyzu, a vyvinuli dveřní sítě proti hmyzu.

Sítě proti komárům, které nabízíme pro dveře a okna, jsou velmi pohodlné.

Dokonale chrání před hmyzem, pyly rostlin a prachem, a zároveň zůstávají téměř neviditelné.

Bez ohledu na variantu – oba rámy (připevněné k okennímu profilu nebo dveřnímu rámu pomocí háčku) se hodí pro všechny typy oken a dveří, a jejich montáž je rychlá a minimálně invazivní.

Dveřní sítě proti hmyzu jsou tou nejlepší volbou pro váš domov. Zaručujeme spokojenost s nákupem produktů v naší společnosti. Zveme vás, abyste se seznámili s celou řadou našich produktů na naší vzorkovně v Praze.

Sítě proti komárům jsou v našich domovech stále populárnější. Posuvná nebo rolovací dveřní síť proti hmyzu účinně chrání místnost před komáry.

Instalace dveřní moskytiéry na dveřní rám pomocí závěsů, umožňuje volný průchod dveřmi, aniž by je bylo nutné demontovat.

Sítě proti komárům jsou vyrobeny ze skleněných vláken potažených PVC, která jsou spojena svařováním. To nám dává záruku jejich trvanlivosti a dlouhověkosti.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top