Rolety Černovice

  • kvalitní rolety od Českého a Německého výrobce
  • kompletní servis
  • zaměření, konzultace, montáž
  • bohatý výběr látek
  • nejširší nabídka rolet v ČR
  • záruční i pozáruční servis

Potřebujete kvalitní rolety Černovice?

Poptejte stínící techniku u naší firmy. Dodáváme kvalitní rolety na okna od předního Českého a Německého výrobce vysoké kvality. Zkrotíme sluneční paprsky ve vaší domácnosti nebo ve firmě. Potřebujete vnitřní stínění nebo venkovní stínění pro vaše okna? U nás si vyberete. Nabízíme veškeré a speciální roletové systémy včetně rolety do střešních oken, nebo stínění zimních zahrad baldachýnem s motorizovaným systémem.

Kompletní servis od zaměření, konzultace až po montáž

Nevíte si rady, jaká stínící technika bude vhodná pro vaše okna? Rolety jsou dnes v kurzu a zdobí tisíce oken po celé ČR. Nemusíte mít obavy. Poradíme vám, jakou kvalitní a hlavně funkční stínící techniku použít pro vaše okna . V nabídce máme mnoho možností a velikostí rolet pro okna široká až 5000 mm. V naší nabídce nechybí ani venkovní rolety, sítě proti hmyzu nebo rolety do pergoly, které jsou dnes velice oblíbené. Pro vaše pohodlné ovládání doporučujeme elektrické rolety, které můžete ovládat na dálkové ovládání nebo nástěnný vypínač.

Mezi velmi žádané stínění u naší firmy jsou látkové rolety, římské rolety záclonového typu a rolety den a noc, které jsou velice praktické na každé okno. Pokud jste milovníci přírody a nechcete novým stíněním přijít o krásy přírody, doporučujeme screenové rolety, které vám budou stínit váš interiér a přitom vám dovolí pozorovat okolní přírodu.

Stínění opravdu rozumíme

Děláme několik desítek oken týdně, takže vám skutečně dokážeme poradit. Žádné rolety pro vás nebudou vhodné? Nevadí. Nabídneme vám alternativu pro stínění oken typu Plisé žaluzie, vertikální žaluzie nebo moderní závěsy do okna. Pokud dáváte přednost spíše jednoduchému stínění, pak se podívejte na naše vnitřní žaluzie, kde si vybere opravdu každý. Nově jsme do naší nabídky pro velký zájem klientů zařadili venkovní předokenní žaluzie, kde doporučujeme venkovní žaluzie Z 90 pro dokonalé stínění vašich oken.

Hledáte, kdo by vám udělal rolety Černovice? Napište nám.