Home » Rolety » Rolety do plastových oken

Rolety do plastových oken

Stále častěji se rozhodujeme pro pořízení plastových oken. Po zakoupení začínáme přemýšlet, jaké rolety pořídíme na plastová okna.

Rolety jsou skvělým způsobem, jak se chránit před denním světlem nebo zvědavým pohledem našich sousedů.

Roleta je jedinečná, protože je namontována do okenního profilu. Je to pohodlné a praktické. Pokud se chceme vyhnout vrtání do oken, tak je třeba zvolit takovou roletu, která se dá zavěsit háčky na okenní profil.

Před pořízením si dobře rozmyslete, zdali neomezíte funkci otevření oken například pro větrání nebo běžnou údržbu mytí.

  • lze použít pro všechny typy oken PVC
  • množství světla ve vašem pokoji podle vašich potřeb
  • snižují hluk z vnějšku

Roleta na plastová okna nabízí poměrně slušnou paletu při výběru látky, která může být průsvitná nebo zatemňovací. Nejvíce oblíbená je roleta v provedení den noc. Barevné komponenty většinou sladíte krásně s barvou oken.

Podívejte se i na jiná řešení vhodného stínění.

Rolety den a noc

Rolety do oken den a noc

Rolety den a noc byly vytvořeny tak, aby pokryly celé výklenky oken. Díky univerzálním držákům je lze namontovat na zeď nebo na strop.

Systém den a noc kombinuje funkce žaluzií a rolet. Skládá se ze dvou paralelních tkanin s vodorovnými pruhy, které jsou střídavě průhledné.

Vrstvy látek se mohou pohybovat mezi sebou, čímž lze plynule regulovat množství světla v místnosti. Proto jsou látkové rolety do plastových oken oblíbeným způsobem stínění.

Stahovací rolety mohou mít kazetu, která chrání látku před znečištěním, což není v kuchyni až tak nutné.

Rolety do střešních oken

Okna v podkroví propouštějí 3 x více světla než běžná svislá okna. Střešní okna proto propouštějí obrovské množství slunečního světla, protože jsou instalovány v šikmé poloze dle úhlu střechy.

Většinou to přináší fantastické výhody a vytváří krásný obývací prostor v přirozeným dostatkem světle, ale někdy to nemusí být vítané. Například když chcete, aby děti v ranních letních hodinách spaly! Máme pro vás řešení.

Pořiďte si kvalitní rolety do střešního okna a máte vystaráno. Stínění střešních oken není až tak složité, jak by to mohlo na první dojem vypadat. Stačí si vybrat ten správný typ.

universální roleta do střešního okna

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top