Předokenní žaluzie Rakovník a okolí

Home » Předokenní žaluzie » Rakovník a okolí

Potřebujete kvalitní předokenní žaluzie v Rakovníku?

Jste z Plzně nebo jeho okolí a hledáte, kdo by vám dodal předokenní žaluzie? Přemýšlíte, jestli zvolit vnitřní žaluzie nebo venkovní žaluzie? Budeme vás na našich stránkách informovat o možném a hlavně kvalitním stínění.

 

krasne plise zaluzie v kuchyni se vzorem

 

Pro vnitřní stínění vašich oken vřele doporučujeme velmi moderní látkové žaluzie Plisé, které vám svojí jednoduchostí ovládání velice usnadní život. Ovládání žaluzií Plisé může být směrem nahoru i dolu. Jsou vhodné do všech domácností. V naší nabídce najdete různé barevné provedení látek od průsvitných až zcela zatemňovací. Nejlevnější variantou stínění na okna jsou horizontální žaluzie, které se montují přímo na okenní rám okna. Mezi nejdražší variantu žaluzií patří dřevěné žaluzie. Zde ovšem platí, že čím kvalitnější dřevo je použito na jejich výrobu, tím je žaluzie dražší. Ovšem záleží i na konečné povrchové úpravě, kterou zákazník po výrobci žádá.

Pro venkovní stínění doporučujeme venkovní žaluzie NEVA ( nejmodernější výroba žaluzií v EU ) . Zde bychom doporučili žaluzii Z 90 nebo žaluzii C 80. Tyto lamely lze využít i na fasádní žaluzie, které se dají montovat jako dodatečná montáž. Výrobce NEVA nabízí ve své vlastní lakovně hladký nebo strukturovaný povrch lamel.

venkovní žaluzie do pergoly

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.