Plisé do kanceláře

Home » Design interiéru » Plisé do kanceláře

Výhody Plisé do kanceláře

Kancelářské Plisé se obvykle používá k odvrácení přímého slunečního světla na obrazovce PC. Trvalé vystavení slunečnímu záření v kanceláři má rušivý a škodlivý účinek na elektrická zařízení. Pomocí kancelářské Plisé se můžete chránit před slunečními paprsky.

S kancelářskou Plisé můžete omezit oblast dopadu světla zdola nahoru. Tato varianta má hodně kouzla, zejména na kancelářské nebo PC pracovní stanici, protože cílem je obvykle užít si slunce v práci a vytvořit příjemnou pracovní atmosféru.

Další významnou výhodou použití kancelářské Plisé jsou speciální materiály na ochranu před sluncem. Sluneční paprsky se odrážejí na vnější straně Plisé plastickým povlakem, obvykle perlovým povlakem.

Účinek slunečních paprsků zabraňuje zahřátí povrchu nebo místnosti, na kterou sluneční paprsky dopadají. Proto má kancelářské Plisé chladnou a příjemnou pracovní atmosféru, a to i přes silnější sluneční světlo.

plisé do kanceláře
plisé do kanceláře se vzorem

Plisé do kanceláře s perfektním designem

Plisé do kanceláře také nabízí celou řadu dekorativních možností pro návrh kancelářské nebo PC pracovní stanice. Samotné plisování látky odlišuje Plisé od ostatních možností zastínění oken. Díky záhybům kancelářské Plisé vypadá okenní dekorace lehce a bezstarostně.

Výběrem různých stupňů průhlednosti sami určujete, kolik světla zvenčí by mělo do místnosti pronikat. Různé struktury látek, umožňují sladění kancelářské Plisé se zbytkem designu místnosti, jako jsou tapety a jiné dekorativní prostředky ke koordinaci.

Kromě struktury látky a míry průhlednosti existuje spousta barev a vzorů pro Plisé. S těmito dvěma prvky můžete cíleně ovlivnit atmosféru místnosti.

Jednotný výběr barev pro Plisé a další designové prvky v místnosti má přísnější účinek než použití různých barev. Červené a žluté tóny vytvářejí v místnosti příjemné, teplé prostředí, světlé barvy a bílé světlo v kanceláři.

Náš Tip: Dvojité Plisé vám nabízí obzvláště velké množství designových možností. To vám umožní chytře kombinovat několik barev, stupňů průhlednosti a funkcí v jednom systému a vytvořit tak obzvláště domáckou atmosféru kanceláře!