• Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Oranžové Plisé

Home » Vnitřní žaluzie » Plisé » Oranžové

Oranžová barva je produktem dvou svazků energetické červené a žluté. Oranžové Plisé kombinuje všechny úžasné vlastnosti obou barev tím nejpříjemnějším způsobem a dodává teplo, optimismus a dobrou náladu, má účinek zvyšující výkon a zlepšující náladu.

Oranžová má neuvěřitelnou zářivost, proto je dokonalým společníkem pro klidné a chladné barvy, ale také v kombinaci se žlutou a červenou (se spoustou bílé v pozadí) vytváří zářivou, letní náladu, které je těžké uniknout.

Nabízíme oranžové látky v mnoha odstínech s různými strukturami. Naše Plisé lze odlišit také na základě jejich propustnosti světla. Transparentní Plisé s tkanou nebo aplikovanou strukturou vytvářejí atmosférické světelné efekty a umožňují vašim místnostem dostatek jasu (vhodné zejména pro kuchyně).

Neprůhledné látky zatemní místnosti a zajistí nerušený požitek ze spánku.

 

oranžové plisé

Polo průhledné oranžové Plisé

 

Poloprůhledné Plisé zaujme svým kostičkovým vzorem v tmavší oranžové barvě, který je zakomponován do zářivě bílé neprůhledné látky. Zajišťuje jemnou hru světla a má také dobrou až vynikající stálost světla.

Hledáte velmi speciální typ designu vašeho okna? Konstrukce Plisé s průhledným kostičkovým zdobením z neprůhledné látky je v každém případě skutečným poutačem, který magicky přitahuje všechny oči. Vyvážená kombinace jasně bílé a klidnější tmavě oranžové je také obzvláště stylová.

Skládaná látka je poloprůhledná a působí jako velmi lehké zastínění pro ochranu vašeho soukromí. Chcete-li jej vyčistit, můžete jej jednoduše otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Elegantní ochrana proti slunci byla oceněna známkami dobré až vynikající pro svou konzistenci barev a splňuje nejdůležitější kritéria standardu.

Spolehněte se na nejmodernější design ve svém interiérovém designu – s tímto jemným trendem Plisé na míru. Můžete jej také připevnit bez vrtání, například pomocí nalepovacího montážního profilu.

oranžové plisé se vzory

Zatemňovací oranžové Plisé

 

Jasně oranžovo-oranžová zatemňovací Plisé vám okamžitě dá dobrou náladu! Dobrý vzhled však není všechno, a proto jsou zde přesvědčivé i vnitřní hodnoty. Plisovaná roleta je zcela neprůhledná a dokonale zatemňuje místnosti.

Vlhkost v kuchyni a koupelně jí nemůže ublížit, vrstva Perlex na zadní straně zajišťuje maximální tepelnou ochranu. Povrch umožňuje čištění jedním setřením.

S touto multifunkční Plisé v matné jasně oranžové barvě můžete do svých pokojů vnést letní eleganci! Síla, energie a štěstí. Oranžová vždy vytváří pozitivní náladu. Jisté je, že vybavení oranžovými tóny zahřeje pokoje a na první pohled povzbudí mysl. A nebojte se příliš mnoho barev. Například Plisé Blackout může být perfektně kombinováno se žlutou, a dokonce i růžovou, modrou a zelenou.

Kombinace s bílou a hnědou – barvy, které v obytných místnostech často převládají. Tato Plisé spolehlivě zatemňuje dětské pokoje a ložnice, je vhodná i do vlhkých místností a nabízí tu nejlepší ochranu proti oslnění.

V případě potřeby ošetření postačí vlhký hadřík, měkký kartáček nebo ruční praní na 30 stupňů. Tato krásná okenní dekorace se ovládá pomocí vysoce kvalitních profilů s madélky.

Osvědčená technologie také umožňuje vybavit okna speciálními tvary – trojúhelníková, pětiúhelníková nebo pětihranná okna nejsou žádným problémem a jsou vyrobena přesně podle vašich požadavků. Zářivě krásný univerzál v obvyklé nejlepší kvalitě s originální technologií na trhu!

oranžové plisé zatemňovací