Jak udržovat rolety den a noc

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Rolety den a noc » Jak udržovat rolety den a noc

Jak udržovat rolety den a noc

Abyste zajistili dlouhodobou kvalitu rolet den a noc, je důležité porozumět správnému způsobu čištění látky. Jiné typy rolet bývají vyrobeny z tvrdších materiálů, které vydrží silnější chemikálie a metody čištění. Nicméně, látkové rolety den a noc jsou trochu odlišné. Jejich neobvyklá látka vyžaduje jemné zacházení. Zacházejte s nimi opatrně aby zůstaly v krásném stavu po mnoho let.

Jak čistit a udržovat rolety den a noc?

Pro všeobecné čištění navlhčete hadřík a jemně otřete obě strany látky, pohybujte se do strany vazbou látky. Při práci občas stáhněte látku po okrajích rolet. Jakmile dokončíte úplné čištění rolet den a noc, nechte je uschnout na vzduchu. Abyste zabránili tvorbě plísní, otevřete okna v místnosti, aby roletožaluzie co nejrychleji vyschli.

Řetízek je jednou z nejšpinavějších částí rolet, takže na ni při čištění nezapomeňte. Čištění mýdlovou vodou by mělo být v pořádku, ale ihned poté řetízek osušte ručníkem.

Zatímco většině rolet prospívá rychlé jednorázové použití vakua, nedoporučujeme vysávat rolety den a noc. Pokud opravdu cítíte, že je třeba vysávat, zvažte snížení sacího výkonu pomocí nízkého nastavení s kartáčovou tryskou.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Produkty v této kategorii

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba
Úterý: 10 – 18 hod.
Čtvrtek: 10 – 18 hod.

Sobota: 9 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.