Jak udržovat rolety den a noc

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Rolety den a noc » Jak udržovat rolety den a noc

Abyste zajistili dlouhodobou kvalitu rolet den a noc, je důležité porozumět správnému způsobu čištění látky. Jiné typy rolet bývají vyrobeny z tvrdších materiálů, které vydrží silnější chemikálie a metody čištění. Nicméně, látkové rolety den a noc jsou trochu odlišné. Jejich neobvyklá látka vyžaduje jemné zacházení. Zacházejte s nimi opatrně aby zůstaly v krásném stavu po mnoho let.

Jak čistit a udržovat rolety den a noc?

Pro všeobecné čištění navlhčete hadřík a jemně otřete obě strany látky, pohybujte se do strany vazbou látky. Při práci občas stáhněte látku po okrajích rolet. Jakmile dokončíte úplné čištění rolet den a noc, nechte je uschnout na vzduchu. Abyste zabránili tvorbě plísní, otevřete okna v místnosti, aby roletožaluzie co nejrychleji vyschli.

Řetízek je jednou z nejšpinavějších částí rolet, takže na ni při čištění nezapomeňte. Čištění mýdlovou vodou by mělo být v pořádku, ale ihned poté řetízek osušte ručníkem.

Zatímco většině rolet prospívá rychlé jednorázové použití vakua, nedoporučujeme vysávat rolety den a noc. Pokud opravdu cítíte, že je třeba vysávat, zvažte snížení sacího výkonu pomocí nízkého nastavení s kartáčovou tryskou.

jak udržovat rolety den a noc

737 739  714 – navštivte naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách.