Brustor 300

Brustor 300 je velmi estetická hliníková pergola s posuvnou voděodolnou (PVC) střechou – s akrylátovou látkou (AREA+). Střecha může být zcela nebo částečně otevřená. Je-li střecha zcela uzavřená stíní dokonale. Všechny 4 integrované dešťové okapy odvádí dokonale vodu. Pokud zvolíte ZIP screenové rolety, integrované v rámu pergoly, ochrání vás před sluncem, větrem i deštěm. Všechny tyto specifikace vytváří prostor, kde můžete relaxovat od jara do podzimu v příjemné atmosféře. Díky posuvné střeše, která může být úplně odkrytá, nepřijdete o sluneční svit v obývacím pokoji. Díky důmyslné střešní konstrukci a odvodu vody může být pergola Brustor 300 montována bez sklonu přímo na stěnu budovy.

 

  • Pergolu Brustor 300 je možné přizpůsobovat po centimetru
  • Jednodílný střešní modul, 4 sloupy – maximální délka 7m x 4m ( maximální šířka )
  • Dvoudílný střešní modul, 4 sloupy maximální délka 7m x 7m ( maximální šířka )
  • Bezúdržbové hliníkové provedení
  • boční stínění zabezpečují venkovní screenové rolety

 

Provedení pergol Brustor 300 s baldachýnem

 

Provedení pergoly s baldachýnem

Provedení pergoly Brustor s baldachýnem 2

 

  • integrované zip screenové rolety
  • zatažení střechy motorem
  • nepromokavé látky
  • pergola vhodná na vaší terasu

 

Hliníkové pergoly Brustor nabízejí mnoho možných provedení. V naší nabídce najdete markýzy na pergoly, které vás ochrání před slunečním zářením.

 

Montáže pergol Brustor 300 s baldachýnem provádíme pro města: Praha západ, Plzeň, Beroun, Karlovy Vary, Kladno a Domažlice.

 

Brustor 300 – garance 5 let

„Outdoor living“ je velmi kvalitní, hliníkový, automatický stínicí systém s precizním mechanismem. Konstrukce je voděodolná, ale není možné garantovat absolutní nepropustnost vody. Konstrukce a hliníkové lamely jsou větru odolné až do rychlosti 160 km/h a jsou testovány ve zkušebně CSTB ve Francii. Záruční certifikát obsahuje technické informace a tipy zaručující dlouhodobé užívání systému. Brustor dává na konstrukci pergoly záruku 5 let.

 
V naší nabídce najdete další venkovní stínění: Stínění zimních zahrad Baldachýnem a venkovní markýzy na zeď pro stínění terasy.
 

Cenová nabídka ZDARMA

Pošlete nám poptávku na kvalitní pergolu Brustor B 300 s baldachýnem. Cena již od 190 346,- K4 bez DPH.