Brustor B 150 a 150 XL

Pergola Brustor 150 má hliníkové lamely s automaticky nastavitelným otáčením až o 150° zaručí stín na vaší terase. Integrovaný odvodňovací systém odvádí vodu přímo do vertikálních sloupů. LED osvětlení je možné umístit do rámů nebo lamel. Teplo a ochranu proti větru vám zaručí přídavné topné těleso a screenové rolety (nejsou integrované v systému). Díky nim můžete trávit dny na terase už brzy na jaře a téměř celý podzim. Hliníková pergola Brustor 150 může být postavena jako samostatně stojící nebo připevněná jednou stranou ke stěně domu.

Pergola B 150 ve dvou standatrních barvách – Brustor bílá s texturou nebo antracitová šedá s texturou. Ostatní barvy RAL jsou na objednávku. B-150 má standardně lamely o šíři 16 cm. Brustor 150 XL má lamely široké 21 cm, které dovolují velkou projekci.

 

  • maximální velikost modulu Brustor 150 – délka 6,04 m a šířka 3,5 m. Stropní lamely šíře 16 cm.
  • maximální velikost modulu Brustor 150 XL – délka 5,95 m a šířka 4 m. Stropní lamely šíře 21 cm.
  • bezúdržbové provedení

 

Montáž pergoly Brustor 150 XL provádíme v těchto městech: Beroun, Hořovice, Kladno, Karlovy Vary, Praha, Plzeň. Ostatní města po domluvě.

 

 

Brustor pergola specifikace výrobku

 

 

Pergola Brustor

 

 

Brustor 150 a 150 XL mají garanci 5 let

„Outdoor living“ je velmi kvalitní, hliníkový, automatický stínicí systém s precizním mechanismem. Konstrukce je voděodolná, ale není možné garantovat absolutní nepropustnost vody. Konstrukce a hliníkové lamely jsou větru odolné až do rychlosti 160 km/h a jsou testovány ve zkušebně CSTB ve Francii. Záruční certifikát obsahuje technické informace a tipy zaručující dlouhodobé užívání systému. Brustor dává na konstrukci pergoly záruku 5 let.

 
V naší nabídce najdete další venkovní stínění: Stínění zimních zahrad Baldachýnem a venkovní markýzy na zeď pro stínění terasy a venkovní screenové rolety.
 

Cenová nabídka na Brustor B 150

Pošlete nám vaší poptávku. Uděláme vám cenovou nabídku na vaší novou pergolu. Pergola Brustor B 150 motoricky ovládané střešní natáčecí lemely cena již od 136 136,- Kč bez DPH.