Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
 • Telefon: +420 737 739 714
 • E-Mail: info@mk-rolety.cz
 • Velká kvalita provedení
 • Luxusní zboží

ERFAL nabízí luxusní stínění - výroba Německo

Stínění ErfalPřední německý výrobce rolet Erfal zajišťuje luxusní stínění interiéru více jak 30 let. V jejich nabídce najdeme především velké množství látkových rolet v mnoha provedení. Moderní a luxusní látky jsou navrženy dle nejmodernějších trendů všech domácností. Vzorníky látek Erfal zaujmou každého zákazníka, který chce vytvořit ve své domácnosti nebo ve firemních prostorách dokonalý a sladěný design. Budeme vás inspirovat, jak dokonale stínit vaše okna a vyřešit nejmodernější trend látkového stínění.

 

 

Výroba stínící techniky ERFAL

 

Vyberte si to správné stínění od německého výrobce Erfal. Zajistěte si tu nejvyšší kvalitu pro vaše okna. Prvotřídní výroba, která je zajištěna přímo v Německu.

Na stínící techniku ERFAL zajišťujeme kompletní servis od zaměření až po montáž. Neváhejte nás kontaktovat rádi vám s výběrem pomůžeme. Nebo nám pošlete nezávaznou poptávku. Budeme se vám v nejbližší době věnovat.

   

   Doporučujeme kvalitní látkové rolety do oken

  Nabízíme elektrické rolety do oken. Použití pro klasická plastová okna špaletová okna i nadměrně velká okna. Nabízíme zaručený a účinný způsob zastínění. Široká nabídka barevného provedení látek ( průsvitné, zatemňující nebo zcela zatemňující ). Naše rolety se přizpůsobí každému interiéru díky různým doplňkům ( designové konzole, barevné konzole nebo barevné kovové řetízky ).

  V naší nabídce najdete největší výběr rolet do interiéru. Navrhneme vám optimální řešení pro vaše okna. Pro úplné zatemnění místnosti doporučujeme kazetové rolety, které jsou umístěny v boxu s vodící lištou. Pro velmi moderní design vašich oken doporučujeme rolety den a noc v kazetě.