Stahovací rolety

Home » Rolety » Stahovací rolety

Mezi velmi populární patří stahovací rolety do oken, které je možno ovládat na řetízek nebo motoristicky. V naší nabídce je velmi široký výběr.

Díky svým nekonečným možnostem, pokud jde o styl a funkčnost, jsou stahovací rolety nejoblíbenějším stínícím produktem na světě.

Rolety jsou nejen perfektní v obývacím pokoji, ale také v ložnici, v koupelně a kuchyni. S našimi nekonečnými možnostmi velkého výběru systémů a automatizace najdete perfektní řešení stahovacích rolet pro každou situaci.

 

  • stahování: řetízek, elektricky nebo na baterie
  • vyrábí se na míru
  • stahování rolet je možné přes chytrý telefon
stahovací rolety

Potřebujete poradit? 737 739 714vzorkovna v Praze Stodůlky

Stahovací rolety den noc

Jsou vyrobeny ze dvou kusů látky, které mají střídavé pruhy. Jeden jednobarevný zatemňovací pruh je následovaný druhým průsvitným pruhem.

Když se pruhy na obou kusech látky spojí dohromady, získáte vzhled horizontálních rolet. Když jsou otevřené, propouští dostatek denního světla do místnosti.

Chcete-li zabránit vniknutí světla nebo mít více soukromí, jednoduše stáhnete tkaninu tak, aby plné barevné pruhy vyplňovaly celý prostor okna.

Tím zamezíte prostupu světla do místnosti. Stahovací rolety den a noc jsou nejprodávanější, co se týče moderního stínění na okna.

Další doporučené typy stínění : interiérové rolety, rolety na míru