Rolety do balkonových dveří

Home » Rolety » Rolety na balkonové dveře

Posuvné a balkonové dveře jsou důležitou vlastností každého domu. Zejména dveře na terase umožňují dostatek světla do domu a také nabízejí fantastický výhled do vaší Zahrady.

Balkonové dveře na balkon nebo terasu musí být krásné z různých důvodů.

Z vnější strany poskytují volný výhled na vaše vnitřní prostory, což může ohrozit bezpečnost a soukromí vašich domů. Rolety den a noc na balkonové dveře vás ochrání přes sluncem i nechtěným pohledům zvenčí.

Skleněné dveře navíc umožňují ztrátu energie, protože způsobují průnik studeného vzduchu skrze okna během zimy, a umožňují horkému vzduchu ze slunce procházet během léta. Sklo u balkonových dveří se přehřívá a teplota sálá do interiéru.

Příliš velké množství slunečního světla způsobí bolest očí a narušuje vaši dennodenní práci, anebo spánek. Jeho škodlivé UV záření může poškodit váš nábytek a výzdobu. Z těchto důvodů je důležité zvolit vhodné zastínění na balkonové dveře, které bude vypadat elegantně a zároveň bude funkční.

Roletu na balkonové dveře vybíráme dle požadavků, které zjistíme od zákazníka. Ovládání rolet může být manuální na řetízek, nebo modernější provedení s dálkovým ovládáním.

rolety na balkonové dveře

737 739 714 – přijďte se inspirovat na naší vzorkovnu v Praze

Zatemňovací rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

Rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Interiérové okenní rolety den a noc na balkonové dveře jsou na to jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.