Lista here!

Home » Tipy a návody » Chytrá domácnost Somfy TaHoma

Chytrá domácnost Somfy TaHoma

TaHoma je východiskem vaší domácnosti

Tahoma je synonymem pro automatizaci. Ulehčí vám život a zpříjemní pobyt ve vašem domově. Funguje čistě přes internet, takže její provoz je zcela nenáročný. Ať se jedná o venkovní či interiérové stínění, bezdrátové připojení je hračka a zabere jen pár minut. A nejen to! Přidružit můžete i osvětlení, ovládání brány či vrat nebo vytápění domu.

chytrá domácnost Somfy Tahoma

Proč chtít TaHoma rolety a Somfy žaluzie?

  • Jednoduchá instalace

Montáž TaHoma nevyžaduje zásahy do zdiva. Omítka zůstane zcela neporušená. Není třeba žádných dlouhých příprav, neboť odborně zaměření technici všechno zvládnou sami. Jedinými kritérii je připojení k internetu a elektřina.

  • Udržujte svůj domov v bezpečí

Díky aplikaci TaHoma máte o svém domově dokonalý přehled. Vždy přesně víte, která žaluzie Somfy či roleta je vytažená, zda je brána zavřená či dokořán. TaHoma je schopná zachytit i požár nebo vniknutí zlodějů do vašeho obydlí. V takovém případně jste neprodleně kontaktováni a informováni o nově vzniklé situaci.

  • Ušetřete peníze

Díky čidlům propojeným se Somfy žaluziemi či roletami se nemusíte bát nepřízně počasí. Dle vašeho seřízení se žaluzie v případě slunce vytáhnou, či naopak zatáhnou. Záleží, zda místnost chcete ohřát, či vychladit nebo ochránit své rostlinky před úmorným horkem. S tímto souvisí i napojení na vytápění domu, kdy je udržována stálá teplota. Nečeká vás tedy zbytečné horko nebo naopak chlad.

  • Ovládejte svůj domov dálkově

Nemusíte se nutně nacházet u rolet či žaluzií. Bohatě si vystačíte s naší aplikací TaHoma a zařízením v podobě smartphonu, dálkového ovladače, notebooku nebo tabletu. Nutností je též přístup k internetu. Z pohodlí pohovky obstaráte celý svůj dům, aniž byste se museli zvedat.

  • Zautomatizujte další části svého domova

Zapojit do TaHoma nové rolety nebo bránu není vůbec žádný problém. Naopak přidružení je velice snadné a potřebujete k němu pouhé připojení k internetu. V případě, že by se vám dílo nedařilo, kontaktujete naše techniky, kteří vám rádi pomohou.

ovládaní rolet a žaluzii přes-telefon-řídicí jednotkou-TaHoma
ovládaní rolet a žaluzii přes telefon řídicí jednotkou TaHoma

TaHoma vám ulehčí život

  • Funkce Scénář

Umožňuje nastavovat funkce pro každý den, které spustíte stisknutím jediného tlačítka. Chcete v určitý čas zatáhnout vaše rolety a zavřít bránu? Zkrátka stisknete seřízené tlačítko. Nastavení probíhá pouze jednou a můžete ho kdykoli změnit.

  • Pokročilý scénář

Pokročilé scénáře jsou vhodné, pokud chcete kombinovat funkce. Kupříkladu zatažení rolet závisí na slunečním svitu. Pokud je v dané místnosti větší teplo, než je vyžadováno, rolety se zatáhnou. Pokud venku naopak svítí slunce, ale v pokoji je chladno, rolety se vytáhnou nahoru.

  • Kalendář

Kalendář umožňuje připravené úlohy a nastavení spouštět v přímo určený čas. Zvolíte si tak konkrétní den, měsíc i hodinu. Takové seřízení je ideální například pro víkendy, kdy pravděpodobně využijete zcela jiná nastavení než v pracovních dnech. Naplánované úlohy lze kdykoli zrušit nebo změnit.

Vyzkoušejte si TaHoma

Chytrá domácnost TaHoma nabízí všechny možné varianty, které byste chtěli dálkově ovládat. Spadají sem žaluzie a rolety Somfy s možností ovládání aplikací TaHoma, vytápění prostor, zavírání vrat a dveří a mnoho dalšího. Stavbu najdete v Praze 5 ulici Bavorská 2.

Seznamte se: Společnost Somfy

Firma Somfy je nejvýznačnějším výrobcem automatizovaných prvků na celém světě a to už od roku 1969. Pohony jsou určené pro chytré domácnosti, zejména pro žaluzie, rolety, markýzy a další stínící techniky, garážová vrata nebo brány. Společnost se může pyšnit číslem 166 000 000. Značí počet pohonů, které se jim podařilo vyrobit od počátku svého působení na trhu. Jen za rok 2016 firma požádala o akceptování 41 patentů, neboť mají velice široký potenciál ve výzkumu. Kam sahají kořeny Somfy? Do francouzského města nazvané Cluses, jenž leží pod horou Mont Blanc.

Další zajímavé články

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top